SPA SALONS LĪGA  (kopš 1994)

SPA salons Līga ir miera oāze pašā Valmieras pilsētas centrā. Vieta, kur atgūties pēc straujās ikdienas un atgūt gan emocionālu, gan fizisku līdzsvaru.

Mūsu misija ir nodrošināt patīkamu, siltu un ērtu vidi, kas liktu justies gaidītam ikvienam, kas pie mums iegriežas. Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās, un tas palīdz mums sasniegt izcilību tajā, ko darām!
Mēs palīdzam cilvēkiem īstenot šo vienkāršo gudrību – laikus un regulāri par sevi rūpēties. Turklāt pierādām, cik tas ir arī patīkami!

Skaistuma un labsajūtas procedūras, tādas kā masāžas, sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, rituāli un SPA kūres, kā arī organiska sejas un ķermeņa kosmētika sevis lutināšanai un atjaunošanai mājās ir mūsu pārliecība par dzīvi saskaņā ar dabu- harmonijā un mierā.

KOSMĒTIKAS ZĪMOLS LĪGA NATURE SPA (kopš 2010)

Kā salona “bērns” likumsakarīgi izaudzis arī kosmētikas zīmols, par ko turam rūpi ik dienas. Izaudzis no vēlmes dot klientam labāko. Tādu kosmētiku, par kuras sastāvu esam pilnīgi droši. Dabīgu, organismam draudzīgu, taču efektīvu.

Tā ir pašu rokām darīta kosmētika, kuras sastāvdaļas rūpīgi atlasām, pārliecinoties par to organisko izcelsmi un labvēlīgo iedarbību uz organismu un ādu, kā arī sekojot jaunākajiem atklājumiem organiskās kosmētikas industrijā.

Līga Nature SPA balstās uz 26 gadu pieredzi skaistumkopšanā un darbā ar klientiem, veicot kosmētiskās un spa procedūras. Katrai izejvielai ir savs nolūks, katram produktam sava īpaša, līdz dziļākajai būtībai izstrādāta koncepcija, lai risinātu ādas kopšanas problēmas, ar kurām ikdienā saskaras gan mūsu klienti salonā, gan citur.

Jaunākās tendences, izejvielu testēšana un dzīvas kosmētikas radīšana saskaņā ar pārliecību par dzīvi dabā- saudzējot to un mīlot. Ņemot tās dāvanas, ko daba cilvēkam piedāvā. Un dodot pretī rūpes par piesārņojuma mazināšanu un tīru, ekoloģisku vidi, kurā cilvēkam mijiedarboties ar visu dzīvo.

Mūsu būtība ir relaksācija un atjaunošanās caur prāta, ķermeņa, gara un emocionālo labsajūtu. Lai būtu droši, ka sniedzam klientam vislabāko, arī mūsu meistari procedūrās izmanto mūsu pašu radītus un pārbaudītus Līga Nature SPA sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kuru ražošanā izmantojam tikai sertificētas (ecocert / soil association / cosmos u.c.) izejvielas, kas radītas mūsdienīgās laboratorijās vai iegūtas organiskās saimniecībās, kuru darbība tiek stingri uzraudzīta, lai līdz minimumam samazinātu jebkādu organismam un videi kaitīgu vielu izmantošanu un nokļūšanu mūsu kosmētikas līdzekļos.

SPA NAMIŅŠ (kopš 2014)

Harmonijas un miera oāze Valmierā pie Gaujas. Mūsu namiņā piedāvājam spa kūres ar nakšņošanu pilnīgai ķermeņa un gara attīrīšanai un lutināšanai. Namiņā iespējams sildīties kā malkas kurinātā, tā tvaika pirtiņā, baudīt pīlingu un masāžu, lūkoties debesīs apsildāmā āra kublā un nodoties nesteidzīgām sarunām divatā pie kamīna vai omulīgajā otrā stāva tējas stūrītī, kur gaisā virmo Latvijas zālīšu aromāti. Namiņa romantiski iekārtotajā istabiņā, kur mīkstajā pēlī pēc pirts rituāla ikviens sajutīsies kā no jauna piedzimis, būs netraucēts naktsmiers un skaisti sapņi. No rīta pasniegsim brokastis no svaigiem un veselīgiem produktiem.

KOSMĒTIKAS RAŽOŠANAS MEISTARKLASES (kopš 2018)

Kopš 2018.gada novembra atklātas ražošanas telpas gleznainā vietā- Trikātas ezera krastā. Aicinām ciemos, lai iepazītos ar krēma radīšanas mākslu un iepazītos ar mūsu darbu, kā arī uzzinātu ko jaunu par kosmētikas nozari, izejvielām, ēteriskajām eļļām u.c. tēmām, kas saista un interesē. Meistarklases ilgums 2 stundas / pieņemam grupas līdz 15 personām.

IZBRAUCIENI AR SUPIEM UN KANOE PA TRIKĀTAS EZERU (kopš 2020)

Brauc ciemos pie mums uz Trikātu! Pie Līga Nature SPA kosmētikas ražotnes piedāvājam izīrēt kanoe laivas (3 gb) un supus (2 gb). Romantiskai divvientulībai, dabas baudīšanai vai aktīvi laiskai brīvdienai te pieejami skaisti dabas veidoti maršruti pa Trikātas ezeru virkni- Trikātas ezeru,  Abulu, Baznīcas ezeru, Pannas ezeru un Dutkas ezeru, ko savieno mazītiņā Lisas upe.

Ar Valmieras attīstības aģentūras Inovāciju atbalsta programmas “Zīle” atbalstu, 2018.gada 20.novembrī tika atklāta kosmētikas zīmola Līga Nature SPA ražotne skaistā vietā pašā Trikātas ezera krastā.