fbpx

Ķermeņa formu koriģējošas procedūras

Aļģu aplikācijas*

Jūras aļģe ir brīnumains augs. Tai ir unikāls DNS ar spēcīgām un dzīvībai būtiskām īpašībām,  tā spēj pielāgoties pat visekstremālākajiem apstākļiem, un tas nozīmē, ka tai piemītošo dzīvības spēku var izmantot ādas šūnu atjaunošanai. Jūras aļģei piemīt unikāla saderība ar ādu, jo bioloģiskā sastāva ziņā tā ir ļoti līdzīga cilvēka asins plazmai. Pateicoties līdzīgajai ūdens un sāļu koncentrācijai, jūraszāļu sastāvā esošās minerālvielas un dzīvībai svarīgos elementus iespējams viegli transportēt dziļi ādas šūnās – turklāt pareizajās devās un nevainojamā saderībā ar ādu un ķermeni. Procedūrai piemīt detoksicējoša un remineralizējoša iedarbība, tā izcili novērš tūsku un celulītu un nostiprina ķermeņa kontūru. Aļģes ir speciāli žāvētas un iestrādātas pulverī, sajaucot tās ar ūdeni, tiek aktivizētas aktīvās vielas.

Ādas izskata uzlabojumi redzami un pašsajūta uzlabojas jau pēc 1-2 procedūrām, taču, lai efekts būtu ilglaicīgs un āda gluda ilgāku laiku, nepieciešams procedūru veikt kursa veidā. Kursa apjoms ir no 5 līdz 10 procedūrām, atkarībā no sākotnējā ādas stāvokļa.

Procedūras gaita: problēmzonu skrubēšana ar trīs sāļu- magnija sāls, epsoma sāls, jūras sāls skrubi, aļģu aplikācijas, ietīšana, relaksējoša pēdu, roku vai galvas masāža (pēc izvēles), problēmzonu iekrēmošana ar tonizējošu emulsiju vai karsējošu ingvera gelu (pēc izvēles), tējas rituāls

*Apmeklējot 10 procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām vēl vienu aļģu aplikāciju procedūru BEZ MAKSAS!

 

Limfodrenāžas masāža ar gaisa zābakiem 40 min 18,-

Masāža ar mainīgu gaisa spiedienu asinsrites un limfas plūsmas uzlabošanai. Šī procedūra palīdz ārstēt celulītu, novērst tūsku, likvidēt venozās atteces traucējumus. Tā ir viena no pamatprocedūrām figūras korekcijai un cīņai ar celulītu, kas aktivizē vielmaiņu ādas tauku šūnās.

Iedarbība:  Tā mazina nogurumu, veicina muskuļu atslābināšanos, palielina ādas elastību. Tā ne vien patīkami relaksē, bet arī uzlabo asinsriti un limfas plūsmu, un palīdz izvadīt no organisma kaitīgos vielmaiņas galaproduktus  toksīnus. Īpaši ieteicama arī pēc fiziskas slodzes.

Procedūras gaita: problēmzonu iekrēmošana,  ietīšana,  limfodrenāža problēmzonām

Limfodrenāžas procedūru iespējams baudīt vienlaicīgi ar jebkuru sejas kopšanas procedūru, piemaksājot Eur 10,- Jautā, veicot rezervāciju!

 

Notievēšanas saites 60 min 33,-

Krio jeb aukstās notievēšanas saites

Krio ietīšanas procedūras laikā kapilāri un asinsvadi saraujas, bet asins un limfa aiztransportē šlakvielas un toksīnus uz  izvadorgāniem. Aukstā jeb krio ietīšana īpaši ieteicama, ja ir tūska, nogurums, smagums kājās, kā arī kā reabilitācija pēc vēnu aterosklerozes. Atvēsinošie geli, kas tiek izmantoti ietīšanas procedūras laikā, paaugstina ādas tonusu un veicina notievēšanu, nostiprina kapilāru sieniņas un paātrina limfodrenāžu.

Ķermeņa koriģējošo saišu krio līnija piesūcināta ar augsti aktīvām sastāvdaļām- ženšeņu, arnikas ekstraktu, gingko biloba ekstraktu, kosas ekstraktu un mentolu.

 

Cell jeb karstās notievēšanas saites

Kofeīns un citas aktīvās vielas karsto notievēšanas saišu sastāvā paātrina asinsriti, tā samazinot tauku šūnu apjomu ārējos ādas slāņos. Tas palīdz ne vien iegūt kāroto ķermeņa siluetu, bet arī uzlabot ādas stāvokli un izskatu, jo nogludina un izlīdzina ādas tekstūru, ļaujot tai justies tvirtākai un gludākai.

Ķermeņa koriģējošo saišu cell līnija piesūcināta ar augsti aktīvām sastāvdaļām- kofeīnu, guarāna ekstraktu, gotu kola ekstraktu, kumelītes ekstraktu.

Procedūras gaita: problēmzonu sausā skrubēšana,  ietīšana saitēs, relaksējoša sejas un galvas masāža, tējas rituāls

 

Limfodrenāžas masāža ar gaisa zābakiem + notievēšanas saites 60 min 35,-

Procedūras gaita: problēmzonu sausā skrubēšana,  ietīšana saitēs, limfodrenāžas masāža ar gaisa zābakiem, relaksējoša sejas un galvas masāža, tējas rituāls

 

Anti celulīta masāža 60 min 38,-

Atšķirībā no citiem masāžu veidiem pretcelulīta masāža ir daudz dziļāka un spēcīgāka, jo iedarbojas uz dziļākajiem zemādas slāņiem. Pielietojot īpašus masāžas paņēmienus, tiek panākta asinsrites un limfātiskās sistēmas darbības aktivizēšanās, atjaunojas vielmaiņas procesi šūnās, uzlabojas audu apgāde ar skābekli, no organisma izvadās liekais šķidrums, samazinās tūska, atjaunojas ādas tonuss un elastība, tā kļūst gludāka

Procedūras gaita:  ķermeņa pīlings,  viegla masāža ķermeņa vispārējai iesildīšanai un sagatavošanai, intensīva dziļā masāža, kuras laikā tiek izmasētas visas ķermeņa daļas, kur izveidojies celulīts

 

Vakuuma masāža problēmzonām 30-60 min 20,- līdz 32,- (atkarībā no zonu skaita)

Masāžas galvenie iedarbības principi ķermeņa kopšanā ir limfmezglu aktivācija, limfodrenāža, tauku šūnu metabolisma veicināšana (taukaudu šķelšana un apjoma samazināšana), saistaudu formēšana un ādas tonusa uzlabošana. Veicot vakuuma masāžu redzams rezultāts jau pēc 3 – 4 reizēm, āda paliek gludāka, tvirtāka , uzlabojas tonuss. Vakuuma masāžas ieteicamais kurss ir 8 – 10 reizes.

Procedūras gaita: problēmzonu sausā skrubēšana, sildoša/atvēsinoša gēla uzklāšana (pēc vajadzības, izvēles), vakuuma masāža

 

Sapropeļa aplikācijas problēmzonām 60 min 32,-

Sapropelis uzlabo skābekļa apriti, stimulē veģetatīvās nervu sistēmas funkcijas, bagātina organismu ar kalciju, dzelzi, magniju, jodu, kāliju, vitamīniem, aminoskābēm, kā arī aizkavē novecošanās procesus, atjauno imunitāti, pastiprina ādas slāņu aizsargīpašības, izvada no organisma toksīnus un smagos metālus. Tām ir pretiekaisuma iedarbība, piedod ādai elastību un tvirtumu, noņem pietūkumu, uzlabo šūnu reģenerāciju, iznīcina 95% patogēno baktēriju, sēnīšu un toksīnu.

Procedūras gaita: uzmundrinošs trīs sāļu- magnija sāls, epsoma sāls, jūras sāls skrubis,  sapropeļa aplikācijas, ietīšana,  relaksējoša pēdu, roku, sejas masāža (pēc izvēles) , iekrēmošana ar tonizējošu emulsiju vai karsējošu ingvera gelu (pēc izvēles), tējas rituāls

 

Epsoma sāls SPA procedūra 60 min 32,-

Masāža ar epsoma sāli ir vienreizējs veids, kā parūpēties gan par ādas tvirtumu un elastību un vienlaikus nodrošināt organismu ar pietiekami lielu magnija devu, lai veicinātu vielmaiņas procesu paātrināšanos un izvadītu organismā uzkrājušos toksīnus. Toksīni  ķermenī aiztur ūdeni un pielīp taukiem, kā rezultātā rodas celulīts. Jo vairāk ķermenī ir toksīnu, kas radušies apkārtējās vides un uztura ietekmē, jo lielāka nosliece uz celulītu. Epsoma sāls SPA mazinās stresu un nogurumu, normalizēs veģetatīvās nervu sistēmas darbību, regulēs asinsspiedienu un asinsvadu darbību, likvidēs muskuļu tonusu un krampjus.

Procedūras gaita: ķermeņa skrubis ar 100% epsoma sāli, ķermeņa masāža ar epsoma sāls eļļu, tējas rituāls

 

Algae body wrapping

Seaweed is a very special plant – it has a unique DNA with strong and vital properties, it is able to adapt to even the most extreme conditions, which means that its inherent life force can be used for skin cell renewal. Seaweed possesses unique skin compatibility, since in terms of biocompatibility it is very similar to human plasma. Due to the similar concentration of water and salts, minerals in the seaweed and vital elements are easily transported deep into the skin cells, in addition to the right doses and perfect compatibility with the skin and the body. The procedure has detoxifying and remineralising effect, it brilliantly removes swelling and cellulite and strengthens the body’s contours. Algae are specially dried and embedded in powder, mixing them with water, activating the active substances.

Procedure: Problem area scrubing / seaweed application / wrapping / relaxing head, facial, foot or hand massage (optional) / clogging of problem zones with tonic emulsion or hot ginger / tea rituals

The appearance of the skin is noticeable and the feeling is improved after 1-2 procedures, but in order for the effect to last longer and the skin smooth for a longer period of time, the procedure is to be done in the form of a course. The amount of the course is from 5 to 10 procedures, depending on the initial condition of the skin.

Duration of the procedure 60 min / Eur 30,00

Crio body wrapping

Active ingredients: Menthol / Calendula Extract / Allantoin / Ginseng Extract / Panthenol

Caffeine drains, stimulates excess fluid removal. Reduces edema, improves metabolic processes. Calendula Extract attracts skin to moisture, has anti-inflammatory effects. Stimulates skin regeneration processes, strengthens skin capillaries, reduces skin aging. Ginseng extract contains essential nutrients and vitamins for your skin.

During this wrapping process, the capillaries and blood vessels shrink, but the blood and lymph are transported to the eliminating organs by the shingles and toxins. Cold or crocheted wrap is especially recommended for edema, fatigue, leg heaviness, and rehabilitation after atherosclerosis. Cooling gels that are used during the wrapping process increase skin tone and promote slimming, strengthen the capillary walls and accelerate lymphatic drainage.

Effect Increases blood vessel wall tone / swelling / decreases in varicose vein enlargement / decreases in height / eliminates the effect of orange peel / lymphatic drainage, modeling effects / healing effects.

Duration of the procedure 60 min / Eur 30,00

Epsom salt body treatment

Epsom salt is magnesium sulphate. Skin absorption removes toxins from the body, soothes the nervous system, reduces the tenderness and relaxes the muscles. Epsom Salt is a natural skin softener and exfoliator, which also has a cosmetic effect, which produces velvety and beautiful skin. Exfoliation deep cleanses, makes the skin more sensitive and allows it to breathe freely.

The Epsom salt procedure is unique not only to the miraculous effects of magnesium sulfate. In this procedure, a relaxing body massage is also performed, which improves blood circulation, relaxes tightness in the muscles and improves general well-being and creates inner peace.

Duration of the procedure 60 min / Eur 30,00

Sapropel body wrapping

Sapropel enhances oxygen circulation, stimulates the functions of the vegetative nervous system, enhances the body with calcium, iron, magnesium, iodine, potassium, vitamins, amino acids, as well as prevents aging processes, restores immunity, strengthens the protective properties of the layers of the skin, removes toxins and heavy metals from the body. They have anti-inflammatory effects, give the skin the flexibility and firmness, remove swelling, improve cell regeneration, eliminate 95% of pathogenic bacteria, fungi and toxins.

Procedural course: exhilarating three salts-magnesium salt, epsom salt, sea salt scrub / sapropel application, wrapping / relaxing fingers, hands, facial massage (optional) / flashing with tonic emulsion or hot gel (optional) / tea ritual

60 min Eur 30,00

Honey body massage

Honey body massage is one of the most valuable massages to get rid of cellulite. This massage perfectly cleans and rejuvenates the skin, helps to eliminate cellulite, and is used for the correction of body shape. Massage effect is based on body skin interaction with biologically active substances that exist in honey, and the specific reflex therapy massage movements. During the massage the rapid improvement of blood flow is experienced into the skin, subcutaneous fat and muscle. The result of honey body massage is amazing – toxins eliminate from the body, skin becomes silky and elastic, blood supply improves, extra weight fades, nervous system strengthens. The skin gets active feeding and obtains the ability to self-equalize.

Immunity increases, metabolism improves, subcutaneous fat deposits in problem areas reduce, and excess fluid is eliminated from the body, preventing edema.

60 min Eur 33,00