fbpx

Aromterapijas masāža

Aromterapijas masāža 60 min /90 min / 120 min   Eur 35,- / Eur 50,- / Eur 65,-

Aromterapijas masāžas pamatā ir relaksējoša masāža ar ēteriskajām eļļām.

Dabas dziednieciskais spēks caur ēteriskajām eļļām, normalizē visas organisma funkcijas, uzlabo fizisko un emocionālo stāvokli.

Kaut arī ēteriskās eļļas un augu ekstrakti ir tikuši izmantoti jau gadsimtiem ilgi, to pielietošana mūsdienās ir kļuvusi īpaši aktuāla. Viens no veidiem, kā izjust ēterisko eļļu sniegtās priekšrocības ir aromātiski – ieelpojot, atkarībā no ēteriskās eļļas struktūras – tās dod signālus smadzenēm un līdz ar to rada uzmundrinošas, pacilājošas vai nomierinošas sajūtas.

Masāžas laikā ēteriskās eļļas tiek lietotas kopā ar bāzes eļļu, kas paildzina ēterisko eļļu iedarbību, ļauj tām uzsūkties caur ādu un vienlaicīgi mitrina to.

 

Uzmundrinošā aromterapijas masāža

Aromterapijas Uzmundrinošās masāžas pamatā ir apvienotas trīs tonizējošas, spēcinošas un atsvaidzinošas iedarbības ēteriskās eļļas – rozā greipfrūta, sarkanā apelsīna un saldā apelsīna.

Psiholoģiskā līmenī šis ēterisko eļļu kokteilis labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu – mazina aizkaitinātību, pastiprina noturību pret stresu un ceļ pārliecību par saviem spēkiem, veicina vēlmi darboties fiziski un garīgi.

Rozā greipfrūta saldā smarža lieliski kontrastē ar apelsīnu rūgtenumu, radot patīkamu vasaras sajūtu telpā un uz ādas. Gan apelsīnu ēteriskās eļļas, gan greipfrūta ēteriskā eļļa ir ļoti labi pretiekaisuma līdzekļi, antiseptiķi ar antibakteriālu iedarbību. Antiseptiķi palīdz uzlabot iekaisušas ādas stāvokli. Āda kļūst – svaiga, gluda un iegūst veselīgi rozīgu toni.

 

Nomierinošā aromterapijas masāža

Lai atbrīvotos no ikdienas steigas un nomierinātu ne tikai ķermeni, bet arī prātu un gūtu dvēseles zāles, noteikti jāizbauda nomierinošā aromterapijas masāža. Tās pamatā ir vienas no spēcīgākajām terapeitiskajām ēteriskajām eļļām – tās dziedina dvēseli un atver sirdi.

Vīraks balansē trauksmes sajūtu organismā, nomierina centrālo nervu sistēmu un mazina stresu. To noteikti papildina angelikas saknes ēteriskā eļļa ar savu dievišķo pieskārienu, palīdzot uztvert augstākas frekvences un veicinot garīgo skaidrību. Savukārt, rožkoks mazina depresiju un skumjas.

Kopumā masāža nomierina nervu sistēmu, uzlabo hormonālo sistēmu, novērš muskuļu krampjus, attīra organismu un izvada toksīnus, kā arī atjauno ādu un reģenerē šūnas.

 

Enerģētiski atjaunojošā aromterapijas masāža

Jau gadsimtiem ilgi Indijā tiek izmantotas enerģētiski piepildītas ēteriskās eļļas.

Esam apvienojuši trīs spēcīgas un garīgi harmonizējošas ēteriskās eļļas vienā veselumā, lai sniegtu maksimālu atslābumu prātam un piepildītu to ar jaunu enerģijas lādiņu.

Jau izsenis sandalkoks ir ticis uzskatīts par spēcīgu afrodīziju. Sandalkoks līdzsvaro mīlestības sajūtu, enerģētiski piepilda ar garīgo redzējumu, paaugstina vibrācijas un reizē ar savu skaisto aromātu nomierina domas.

Palo Santo koks iedvesmo radošumam, nesot mīlestību un veiksmi, enerģētiski attīra un dziedina, pateicoties savām mistiskajām spējām, pasaulē tiek godāts kā svētais koks.

Šīs abas ēteriskās eļļas papildina vīraks – palēninot un padziļinot elpošanu, tādejādi radot iekšējo mieru un saplūšanu ar sevi. Neatkarīgi no kultūras un reliģijas, vīraks ir galvenā eļļa, kura tiek izmantota meditācijai, saiknei starp Zemi un Debesīm, kā arī relaksācijas terapijai. Vīraka ēteriskā eļļa līdzsvaro, aizsargā no ļaunuma un dāvā augstāku kosmisko apziņu.

Kopējais aromātu siltums un dziļums padarīs masāžu meditatīvu, vibrāciju paaugstinošu un atslābinās prātu, ļaujoties miegam.

Izbaudīt afrodiziaka masāžas eļļu iespējams arī ikdienā, meklējiet šeit!

Veicot rezervāciju, lūdzam norādīt vēlamo aromterapijas masāžas veidu!

Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas masāža jau vairākus gadus ir viena no neatņemamām procedūrām, lai cīnītos ar celulītu un smaguma sajūtu kājās. Pēc garas darba dienas var izjust venozās atteces problēmas.

Kā arī ik dienas organismā uzkrājas toksīni, kas var pazemināt imunitāti, radīt celulītu un maisiņus zem acīm, pasliktināt ādas stāvokli vai tās krāsu, veidot uztūkumus. Viens no efektīgākajiem veidiem kā to visu novērst ir limfodrenāžas masāža, jo tā izkustina limfu un palīdz tai vieglāk nonākt līdz tās attīrīšanas vietai, atbrīvo limfvadus. Pēc šīs masāžas rodas līdzsvars visās orgānu sistēmās un ķermenis harmonizējas.

Limfodrenāža ir lielisks veids kā aktivizēt organisma fizioloģiskos procesus, tāpēc nereti šī procedūra tiek ieteikta cilvēkiem pie dažāda veida slimībām – gan ārstēšanas, gan rehabilitācijas procesā. Limfodrenāžas masāžas rezultātā uzlabojas vielmaiņa un veselības stāvoklis – samazinās tūska, tiek novērsta liekā šķidruma uzkrāšanās, mazinās nogurums, organisms tiek nomierināts, harmonizēts un no organisma tiek  izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti – toksīni.

Limfodrenāžas masāža ar savu mierpilno masāžas tehniku, ļauj pilnībā atbrīvot ķermeni.

Masāža patīkami pārsteigs ar to kā uzlabojas pašsajūta – jau pēc pirmās seansa reizes kājās ir jūtams vieglums un ir lidojuma sajūta. Šī masāža ir viena no patīkamākajām procedūrām cīņā pret celulītu, pārējās masāžas iedarbojas dziļāk, aizskarot dziļākos audus. Limfodrenāža uz ķermeni iedarbojas ar mierīgām roku kustībām.

Masāžu ieteicams izmantot kursa veidā 8 – 10 reizes.

Ja esat nolēmuši izmēģināt, der atcerēties, ka ne visi drīkst apmeklēt šo procedūru. Ja jums ir tromboflebīts, sirds mazspēja vai kāda cita hroniska mazspēja, limfodrenāža jums nebūs atļauta.

Lai uzlabotu ādas tonusu, iesakām limfodrenāžas masāžu apvienot ar citām formu koriģējošām un attīrošām ķermeņa procedūrām. Meklējiet šeit!

Procedūras ilgums 90 min / Eur 50,-

Reflektorā SPA masāža pēdām

Reflektorā SPA masāža pēdām ir masāžas metode, kas balstīta neiroloģiskajā saiknē. Tā pastāv starp pēdas zonām un iekšējiem orgāniem. Izdarot uzspiedienu uz šīm pēdas zonām, tiek radīts pozitīvs, stimulējošs efekts uz organisma attiecīgo daļu.

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība, jo laimīgas pēdas – dvēseli var redzēt starojam jau no tālienes.

Refleksoloģijas pamatā ir uzskats, ka ķermenis ir sadalīts desmit gareniskās zonās. Ja tā vidusdaļā no kāju pirkstgaliem līdz galvai novelk iedomātu vertikālu līniju, tad piecas zonas atrodas pa labi no šīs līnijas un piecas pa kreisi. Visi orgāni un struktūras, kas atrodas vienā zonā, ir savstarpēji saistītas. Ķermeņa labo pusi pārstāv labās pēdas virsma, bet kreiso — kreisās pēdas virsma. Katrs no orgāniem atspoguļojas uz savas pēdas, piemēram, sirds — uz kreisās, bet aknas — uz labās pēdas.

Pēdu refleksoloģijas priekšrocība ir lutinot un masējot pēdas, mēs varam ietekmēt arī mūsu garīgo veselību. Pēdās atrodas vairāk nekā 7000 nervu galu.

Procedūras sākumā tiek veikts attīrošs trīs  sāļu – epsoma, jūras un himalaju – skrubis ar timiāna un citrona aromātu, sāls fiziski attīrīs ādas atmirušās šūnas un enerģētiski atbrīvos no negatīvās enerģijas, kas ir uzkrāta.

Reflektorā SPA masāža pēdām apvienojumā ar enerģētiski atjaunojošu masāžas eļļu sniedz harmoniju visam ķermenim, nomierina prātu un sniedz relaksējošu masāžas baudījumu. Procedūras nobeigumā pēdu iekrēmošana ar tējas koka pēdu krēmu. Krēma sastāvā ir barojošs šī sviests, augstvērtīgā džodžobas sēklu eļļa un mīkstinošais bišu vasks, kas dziļi baros ādu un padarīs to mīkstu.

Pēc kursa uzlabojas organisma funkcionālās spējas, asinsrite, nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte. Mazinās spriedze un uzlabojas stāja.

Procedūras gaita: pīlings pēdu zonai ar timiāna un citrona sāls skrubi / reflektorā pēdu masāža / pēdu iekrēmošana ar barojošu tējas koka pēdu krēmu / tējas rituāls.

Procedūras ilgums 60 min / Eur 32,-

Karsto akmeņu masāža

Karsto akmeņu masāža ir sena Austrumu masāža jeb akmens terapija.

Akmeņiem piemīt dziednieciskas īpašības – katra akmens vidū ir kristāls un katram no tiem piemīt sava dvēsele. Masāža notiek ar karstiem bazalta akmeņiem, kuri ļauj panākt dziļu relaksāciju. Bazalta akmeņi ir veidojušies vulkāna izvirdumos, magmai sacietējot. Akmens, kurš dzimis zemē, noslīpēts ar ūdeni, ieguvis saules un vēja enerģiju piešķir masāžai savu maģiju un enerģētisko vērtību. Akmens, tas ir dabas un kosmosa enerģijas avots.

Akmeņi iedarbojas uz organismu ar savu enerģētisko strāvojumu.

Bazalta akmeņu siltums pārnes siltumu un enerģiju vairāk, nekā to var masāža ar rokām. Pirms masāžas akmeņus sasilda speciālā sildierīcē no 50-60 grādiem, ņemot vērā klienta individuālo temperatūras sajūtu. Masāžā lieto dažāda izmēra neapstrādātus akmeņus, tos mainot un piemērojot dažādām ķermeņa daļām – mugurai, kaklam, sejai, rokām, kājām, pirkstiem. Ar lielākajiem akmeņiem masē muguru un kājas, ar mazākajiem – pirkstus, kaklu, seju.

Karsto akmeņu masāža mazina sāpes, muskuļu krampjus, mīkstina audus, regulē sirds, asinsvadu un nervu sistēmas, darbojas pret stresu, kā arī izsilda ķermeni. Viena kustība ar akmeņiem atsver sešas parastās masāžas kustības, iedarbojoties uz dziļākiem muskuļaudiem un sniedz dziļu relaksāciju, mieru un atjaunošanos.

Pēc katras masāžas akmeņi tiek gremdēti jūras sāls ūdenī un skaloti tekošā ūdenī, lai tos maksimāli attīrītu no svešas enerģijas un, lai tos no jauna uzlādētu – tie tiek izlikti saulītē, lai tie uzņem jaunu un pozitīvu enerģiju.

Procedūras gaita: pilna ķermeņa relaksējoša masāža ar karstajiem akmeņiem / express sejas kopšanas procedūra (pēc izvēles) / tējas rituāls.

Divu stundu relaksējošu ķermeņa procedūru klāsts pieejams arī šeit!

Masāžas ilgums 120 min / Eur 65,-

Ājurvēdas masāžas

Ājurvēdas masāžas jau izsenis Indijā ir izslavētas ar savu enerģētisko vērtību.Tās jau no senatnes tiek uzskatītas par holistisko medicīnu.

Ājurvēdas Širodhara masāža 60 min / Eur 32,-

Širodhara procedūras laikā kumelītes zālīšu uzlējums apvienojumā ar rozmarīna ēterisko eļļu tievā strūkliņā tiek liets uz pieres. Kumelītes ziedi tikuši izmantoti jau senajā Ēģiptē pateicoties savām antiseptiskajām, brūču dziedējošām un nomierinošām īpašībām. Īpaši piemērots matiem un ādai – tā nomierina, attīra un mazina izsitumus uz ādas, mīkstina matu struktūru. Kumelīte mazinās noguruma sajūtu ķermenī un atslābinās nervu sistēmu.

Rozmarīna  svaigā un tīrā smarža lieliski stimulē smadzenes, uzlabo  atmiņu un garīgo skaidrību, palīdz pret galvassāpēm, migrēnu, nomierina nervu sistēmu, atbrīvo no garīgā noguruma un spēka izsīkuma, antidepresants,  nervus nomierinoša un tonizējoša.

Širodhara regulē harmonu fonu, palīdz pret bezmiegu, stresu, nemieru, trauksmi, depresiju, matu izkrišanu, nogurumu un padara cilvēku atsvaidzinātu un mierīgu. Šī ir viena no dziļas relaksācijas sasniegšanas tehnikām.

Procedūras iedarbība ir reflektora, temperatūra un kustība iedarbojas uz vienu no galvenajiem enerģētiskajiem punktiem, kas projicējas pieres viduslīnijā nedaudz virs uzacīm, šis punkts kontrolē vitālās enerģijas kustību, prāta stāvokli, sajūtu asumu, visu endokrīno sistēmu. Punkta aktivizēšana uzlabo koncentrēšanās spēju, prāta skaidrību, nomierina prātu, palēnina smadzeņu bioelektromagnētisko impulsu frekvenci līdz alfa ritmam (4-7 Hz), ļauj prātam fokusēties, mazinot satraukumu, depresiju, stresu, atbrīvojot no galvassāpēm, veicinot dziļu un mierīgu miegu.

Procedūras gaita: 30-40 minūtes tējas pilināšana / viegla galvas masāža / viegla sejas masāža.

 

Ājurvēdas Čampi galvas masāža 60 min / Eur 32,-

Čampi masāžas iedarbība ir daudzpusīga – tā līdzsvaro un stabilizē visu cilvēka enerģētiku, tādējādi masāžas laikā klients parasti ļoti atslābinās. Šī senā indiešu masāža pazīstama jau gadu tūkstošiem un arī mūsdienās tiek plaši izmantota, lai sniegtu dziļu relaksāciju un līdzsvarotu enerģijas.

Champi sanskrita tulkojumā nozīme – piepildīšana ar enerģiju.

Masāžas laikā uzlabojas asinsrite, limfas cirkulācija un audu apgāde ar skābekli. Īpaši labus rezultātus ar šīs masāžas palīdzību var sniegt, ārstējot trauksmes un depresijas sindromus, kā arī dažādas izcelsmes galvassāpes. Šīs masāžas mazina arī muskuļu saspringumu un sāpes apkakles apvidū un plecos, veicina prāta skaidrību un domāšanu, uzlabo smadzeņu darbību un atmiņu, palielina uztveres un koncentrēšanās spējas.

Ājurvēdas masāžas Čampi laikā tiek izmantots rozmarīna, piparmētras un bazilika ēterisko eļļu kokteilis, kurš ir sniedz garīgo redzējumu un kosmisko apziņu, līdzsvaro iekšējo enerģiju, stiprina garā un raisa beznosacījuma mīlestības sajūtu sirdī. Sinerģējot visām ēteriskājām eļļām vienā maisījumā – rezultātā iegūstam daudz spēcīgāku iedarbību nekā lietojot katru atsevišķi.

 

Ājurvēdas Sambahanas masāža 120 min / Eur 65,-

Šī masāža spēcīgi atslābina, mazina sasprindzinājumu, līdzsvaro organismu, dod enerģiju, atveseļo un harmonizē.

Abyanga masāža tiek veikta, stingri ievērojot enerģētiskās līnijas (nadi) un marma punktus. Tā veicina prānas enerģijas cirkulācijas uzlabošanu un došas līdzsvarošanu. Manipulācija ar marmas punktiem stimulē asinsriti un limfas plūsmu, kas savukārt nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu. Sambahana ir visiedarbīgākā masāža no  Indijas masāžu veidiem. Masāža uz organismu iedarbojas ne tikai fiziski, bet arī garīgā un emocionālā līmenī.

Ājurvēdas masāža Abyanga tiek veikta ar augstvērtīgām ķermeņa masāžas eļļām –  sezama un saldo mandeļu eļļu. Sezama eļļa ir bagāta ar E un K vitamīniem, minerāliem un proteīniem, kā arī omega 3 un omega 6 taukskābēm. Sezama eļļa ir piemērota visiem ādu tipiem. Tā viegli iesūcas ādā, baro un mitrina, uzlabo ādas toni un tvirtumu, apgādā ādu ar skābekli un nepieciešamajām barības vielām. Saldās mandeļu eļļas sastāvā ir E, A, B un D vitamīni un taukskābes, kas nodrošina šīs eļļas piemērotību visiem ādu tipiem. Tā padara ādu zīdainu un mīkstu.

 

Piedāvājam izbaudīt ekskluzīvu Ājurvēdas SPA rituālu, kurā apvienotas Ājurvēdas masāžas vienā, meklējiet šeit!

 

Hot Stones massage

It is a particularly enjoyable and effective body treatment.Heat of the basalt stones transfer heat and energy more than by hand massage

For this massage use basalt mineral rocks, that formed in a volcanic eruption. They are heated to a temperature, having regarded the client’s personal sense of temperature.

During the massage many rough stones of different sizes are used, changing and applying them to different parts of the body – to the back, neck, face, arms, legs and fingers. Biggest stones use for back and leg massage, smaller ones – for finger, neck and face massage.

This massage relieves pain, muscle spasms and softens the tissue, regulates the heart, blood vessels and nervous system, works against stress. One movement with stones outweighs six regular massage movements by acting on the deeper muscle tissue and providing deep relaxation, peace and rejuvenation.

Massage duration 120 min / Eur 62,00

Aromatherapy massage

Aromatic oils that are used during aromatherapy massage helps to restore the balance, not only in physical, but also mental and emotional level. They normalize and strengthen the mental balance and calm. In the case of depression and stress, essential oils are much more effective than tranquilizers and stimulants.

It is possible to choose the different kind of essential oil mix- for calming, refreshing or toning effect to the mind, body and soul.

Massage duration 60 min Eur 31,00 / 90 min Eur 46,50 / 120 min Eur 62,00

 

Lymphatic Drainage massage

Every day the body accumulates toxins that can lower immunity, causes cellulite and bags under the eyes; worsen the skin condition – its color and shape, make rash. One of the most effective ways to remove all this is lymphatic drainage massage, because it moves the lymph and helps to get to the treatment site faster, release lymphatic vessels. After this massage balance arises in all organ systems.

Lymphatic drainage massage focuses directly on the promotion of lymph through the lymph nodes, but it also improves blood circulation and harmonizes the body, but its main function is to release toxins and impurities.

Lymphatic drainage massage leads to: improvement of metabolism / reduce edema / prevents excess fluid accumulation / reduce fatigue / body is relaxed and harmonized / harmful metabolic end products – toxins – are eliminated from the body

Lymphatic drainage massage will surprise with the improvement of the condition of the skin and well-being. After the first massage session, legs feel lightness and a sense of flight, but after the whole massage course (10 times) health condition improves, skin becomes smoother and more elastic.

This massage is one of the most pleasant procedures in the fight against cellulite. The rest of massages act deeper, more seriously, affecting the deeper tissues, but lymphatic drainage massage with restful hand movements moves the body’s fluids, thereby smoothing skin imperfections.

Lymphatic draining Massage duration 90 min / Eur 46,50

Lymphatic drainage Massage with boots 45 min Eur 18,00

Ayurvedic abhyanga body massage

This massage strongly relaxes, relieves stress, balances the body, gives energy, revitalize and harmonize. Abyanga massage is performed in strict compliance with energy lines (nadi) and marma points; it promotes the circulation of pranic energy and harmonization of dosha. Manipulation with marma points stimulates blood circulation and Lympho flow, which strengthens the nervous system and the immune system Massage oil is made ​​of made ​​of high-quality vegetable and essential oils.

Massage duration 120 min / Eur 62,00

Champi head massage

Champi massage effect is multifaceted – it balances and stabilizes the entire human energy, so during the massage the client usually deeply relaxes. During the massage blood circulation, lymph circulation and tissue oxygenation improves. This massage ca provides particularly good results for the treatment of anxiety and depressive syndromes, as well as various origins headache. The massage relieves muscle tension and pain in the neck and shoulder area and helps treat sinus inflammations.

Massage duration 60 min / Eur 31,00

Shirodhara massage

During this procedure, the ayurvedic oil, an infusion of herbs in a thin fluff is used on the forehead. Shihrodhara regulates the background of the harmonies, helps against insomnia, stress, anxiety, anxiety, depression, hair loss, fatigue and makes people refreshed and calm. This is one of the deepest relaxation techniques.

The effects of the procedure are the reflector, temperature and movement acting on one of the main energy points, which projects slightly above the eyebrows in the middle of the frontal lobe, this point controls the movement of vital energy, the state of mind, the sensation of acuity, the entire endocrine system. Activating the point improves concentration, cleverness of the mind, calms the mind, slows down the brain’s bioelectromagnetic pulse rate to alpha rhythm (4-7 Hz), enabling the mind to focus, alleviating anxiety, depression, stress, relieving headaches, and promoting deep and tranquil sleep.

Procedure: 30-40 minutes oil drip / light head massage / light facial massage

Duration of the procedure 60 min / Eur 31,00

Foot reflexology massage

Reflexology is a special method of foot massage that is based on the neurological link between the foot areas and the internal organs. By exerting pressure on these areas of the foot, a positive, stimulating effect on the part of the body is created.

Reflexology is based on the belief that the body is divided into ten longitudinal zones. If in the middle of the fingertips of the legs to the head the imaginary vertical line is drawn, then the five zones are to the right of this line and five to the left. All organs and structures in the same zone are interconnected. The right side of the body represents the surface of the right foot, while the left side is the surface of the left foot. Each of the organs is reflected on its own traces, for example, the heart – on the left, and the liver – on the right foot.

Foot massage provides a very relaxing and enjoyable experience. After the course, the body’s functional abilities, blood circulation, functioning of the nervous system and quality of sleep improve. Tension will decrease and posture will improve.

Massage duration 60 min / Eur 31,00

Anti cellulite massage

The purpose of this massage is to create a slider height, reducing body volume and promoting normal tone of the skin. Massage is not meant for relaxation or therapeutic purposes, but for body shape. Massage begins with peeling to improve skin tone and to promote the absorption of massage cream. Massage techniques and creams are chosen according to the task – lymph drainage, liposuction or skin tone enhancement. Always paying special attention to those parts of the body that the customer considers the main problem areas.

Massage duration 60 min / Eur 33,00

Honey body massage

Honey body massage is one of the most valuable massages to get rid of cellulite. This massage perfectly cleans and rejuvenates the skin, helps to eliminate cellulite, and is used for the correction of body shape. Massage effect is based on body skin interaction with biologically active substances that exist in honey, and the specific reflex therapy massage movements. During the massage the rapid improvement of blood flow is experienced into the skin, subcutaneous fat and muscle. The result of honey body massage is amazing – toxins eliminate from the body, skin becomes silky and elastic, blood supply improves, extra weight fades, nervous system strengthens. The skin gets active feeding and obtains the ability to self-equalize.

Immunity increases, metabolism improves, subcutaneous fat deposits in problem areas reduce, and excess fluid is eliminated from the body, preventing edema.

60 min Eur 33,00