SPA rituāls Okeāna dārgumi

SPA rituāls Okeāna dārgumi 120 min. / Eur 85,-

Organisma attīrīšanai / Atjaunošanai / Relaksācijai / Ādas tonizēšanai

Okeāna dārgumi ļaus iegrimt okeāna dzelmē, kur aizvien slēpjas dārgumi, kuru labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu ir neizmērojama.
Aļģes ir bagātas ar mikroelementiem un minerālvielām, un to galvenā iedarbība ir organisma attīrīšana.
Šis rituāls atslābina nervu sistēmu, mazina muguras un locītavu sāpes. Tā veicina liekā šķidruma un toksisko vielu izvadīšanu no organisma, paātrina asins apgādi un uzlabo ādas elastību.

Rituāla sākumā uz ķermeņa tiek izsmidzināta magnija eļļa, kas nodrošina minerālvielu balansu ķermenī un veicina šūnu atjaunošanos, atbrīvo no spazmām un muskuļu sāpēm. Tam seko pīlinga procedūra ar trīs sāls jūras, Epsoma un Himalaju sāls maisījuma skrubi, kas patīkami atsvaidzina un attīra ādu. Lai aktivizētu un pastiprinātu aļģu iedarbību, aļģu aplikācijas tiek uzklātas virs sāls skrubja.

Tam seko ietīšanas procedūra, kas pastiprina aļģu iedarbību uz organismu. Aļģu ietīšana aktivizē asins piesātinājumu ar skābekli un veicina limfas cirkulāciju, uzlabo šūnu vielmaiņu un samazina tauku nogulsnējumus, stimulē sviedru dziedzerus un izvada toksīnus, atjauno un remineralizē organismu. Tā palīdz ne tikai mazināt celulītu un tūsku, bet arī padara ādu stingrāku, novērš pūtīšu rašanos un stiprina organisma imunitāti.

Ķermeņa ietīšanas procedūras laikā sejas kopšanas procedūra sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras noslēgumā pilna ķermeņa masāža ar citrona-timiāna masāžas eļļu. Tā atslābina un mazina muskuļu un nervu saspringumu, attīra un tonizē ādu.

Rituāla gaita: magnija eļļas izsmidzināšana / ķermeņa pīlings ar jūras, magnija, Epsoma sāls maisījumu un citrona-timiāna ēterisko eļļu kokteili / spirulīna un jūras aļģu maskas aplikācijas / ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra – attīrīšana, tonizēšana, viegla masāža un krēma uzklāšana / ķermeņa masāža ar tonizējošu, ādu nostiprinošu un izlīdzinošu citrona-timiāna masāžas eļļu / tējas rituāls.

Īpašai ķermeņa lutināšanai pēc procedūras par papildu samaksu piedāvājam baudīt svaigas spirulīnas-ingvera dzērienu (Eur 2,50).  Šī spirulīna ir ar unikālu uzturvērtību, tā satur lielu daudzumu antioksidantu, kas kavē novecošanās procesus. Spirulīna satur arī visas neaizvietojamās aminoskābes, dzelzi, B grupas vitamīnus, E vitamīnu un provitamīnu A. Tai nav specifiskas garšas un smaržas, turklāt šī spirulīna tiek audzēta tepat Latvijā īpaši izveidotos bioreaktoros, kas nodrošina 100% produkta tīrību un augstu kvalitāti.

Pasūti dzērienu, veicot rezervāciju vai pirms procedūras!