Romantiskais labsajūtas rituāls pārim

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim 150 min. / Eur 200,-

Romantiskai atpūtai divatā / Relaksācijai / Īpašiem mirkļiem / Ķermeņa un gara lutināšanai / Karaliskām izjūtām

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir īpaši domāts tiem, kuriem mīļotais cilvēks ir vissvarīgākais cilvēks, ar kuru ir vēlme kopā pamosties un pavadīt košus dienas mirkļus, bet vēlā vakarā skaitīt krītošas zvaigznes un aizmigt cieši blakus ar smaidu uz lūpām…

Nav nozīmes tam, vai šis ir jūsu pirmais mīlestības piedzīvojums, vai esat jau gadiem ilgi viens otram blakus, romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir iespēja atpūsties kopā. Rituāla laikā atjaunosiet enerģiju, spēkus un uzlabosiet labsajūtu, baudot viens otra klātbūtni.

Iesākumā sagatavosim ādu pīlinga procedūrai, ļaujot divatā sasildīties infrasarkanajā pirtiņā. Siltuma ietekmē āda un tās audi tiek izsildīti līdz pat 4 cm dziļumā. Tam sekos patīkama ādas attīrīšana ar trīs sāls veidu jūras, Himalaju un Epsoma sāls – ķermeņa pīlingu, kas bagātināts ar aromātisku un juteklisku rožu ēterisko eļļu.

Pēc ķermeņa attīrīšanās, baudīsiet divvientulības mirkli aromātiskā piena vannā.

Pēc vannas, rožu aromāta un rožu ziedlapiņu ieskauti, izbaudīsiet relaksējošu pilna ķermeņa masāžu ar rožu eļļu un sejas kopšanas procedūru noslēgumā.

Sejas kopšanas procedūra sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Rituāla gaita: kāju pelde rožu-piena vannā un viegla pēdu masāža / divvientulība infrasarkanā pirtiņā / pilns ķermeņa rožu pīlings ar jūras, Himalaju un Epsoma sāls maisījumu / relaksējoša ķermeņa masāža ar rožu eļļu / sejas kopšanas procedūra.

Tējas rituāls divatā un salds pārsteigums garšas kārpiņu lutināšanai.