Mūsu misija ir nodrošināt patīkamu, siltu un ērtu vidi, kas liktu justies gaidītam ikvienam, kas pie mums iegriežas. Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās, un tas palīdz mums sasniegt izcilību tajā, ko darām!
Mēs palīdzam cilvēkiem īstenot šo vienkāršo gudrību – laikus un regulāri par sevi rūpēties. Turklāt pierādām, cik tas ir arī patīkami!

Skaistuma un labsajūtas procedūras, tādas kā masāžas, sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, rituāli un SPA kūres, kā arī organiska sejas un ķermeņa kosmētika sevis lutināšanai un atjaunošanai mājās ir mūsu pārliecība par dzīvi saskaņā ar dabu- harmonijā un mierā.

Mēs ticam, ka viss ir Vibrācija. Paaugstinot vibrācijas- piepildot savu dzīvi ar mīlestības, dzīvesprieka, sirds atvērtības, labestības, līdzjūtības, pateicības vibrācijām, uzlabojas cilvēka enerģija, uzlabojas asins sastāvs, uzlabojas veselība. Pozitīvas emocijas ir nākotnes aptieka.

Mūsu metodes ir dažādas- pirtiņa, masāžas, kūres, vannas, skaņu terapija un pašu rokām darīta organiska un iedarbīga kosmētika, kuras sastāvdaļas rūpīgi atlasām, pārliecinoties par to organisko izcelsmi un labvēlīgo iedarbību uz organismu un ādu, kā arī sekojot jaunākajiem atklājumiem organiskās kosmētikas industrijā.

Līga Nature SPA būtība ir relaksācija un atjaunošanās caur prāta, ķermeņa, gara un emocionālo labsajūtu. Lai būtu droši, ka sniedzam klientam vislabāko, mūsu meistari arī procedūrās izmanto mūsu pašu radītus un pārbaudītus Līga Nature SPA sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus, kuru ražošanā izmantojam tikai sertificētas (ecocert / soil association / cosmos u.c.) izejvielas, kas radītas mūsdienīgās laboratorijās vai iegūtas organiskās saimniecībās, kuru darbība tiek stingri uzraudzīta, lai līdz minimumam samazinātu jebkādu organismam un videi kaitīgu vielu izmantošanu un nokļūšanu mūsu kosmētikas līdzekļos.

 

Ar Valmieras attīstības aģentūras Inovāciju atbalsta programmas “Zīle” atbalstu, 2018.gada 20.novembrī tika atklāta kosmētikas zīmola Līga Nature SPA ražotne skaistā vietā pašā Trikātas ezera krastā.