SPA rituāls No matu galiņiem līdz papēžiem

SPA rituāls No matu galiņiem līdz papēžiem 180 min / Eur 98,-

Organisma atjaunošanai / Labsajūtai / Ādas mirdzumam un veselībai / Mieram

No matu galiņiem līdz papēžiem SPA rituāls ir neaizmirstams aromterapijas baudījums, trīs stundu lutināšanas un atjaunošanās rituāls ķermenim un garam. Pēc SPA rituāla Jūsu āda būs gluda, zīdaina un maiga, bet prāts – mierīgs, rāms un līdzsvarots. Ļaujies labsajūtai! Rituāls īpaši izstrādāts sievietēm, kas vēlas atgūt mieru ikdienas steigā un atjaunot savus iekšējos enerģijas resursus, kā arī uzlabot kopējo pašsajūtu un izskatu.

Ķermenis vislabāk atslābinās siltumā, tāpēc lai sagatavotu ādu un prātu rituālam, sākumā piedāvājam ķermeņa sasildīšanu infrasarkanajā pirtī. Dabīgais svīšanas process ķermenim patīkamā temperatūrā garantē ādas maksimālu attīrīšanos un atjaunošanos.

Šokolādes, piparmētras un cukurniedru cukura ķermeņa skrubis patīkami atsvaidzinās un attīrīs ādu. Relaksējoša pilna ķermeņa masāža ļaus pilnībā atslābināties un mazinās stresu, āda būs maiga un prāts viegls. Pilnīgai ķermeņa un prāta harmonijai procedūras noslēgumā sejas kopšanas procedūra – sejas ādas attīrīšana, tonizēšana un iekrēmošana.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem- pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras gaita: pēdu rituāls piena vannā ar rožu ziedlapiņām un vieglu pēdu masāžu / infrasarkanā pirtiņa / pilns ķermeņa pīlings ar šokolādes, piparmētras un cukurniedru cukura skrubi/ relaksējoša un aromātiska piena vanna /nomierinoša masāža ķermenim ar šokolādes un piparmētras masāžas eļļu / sejas kopšanas procedūra / tējas rituāls un gaisīga uzkoda.