Rožu kūre

Rožu kūre 120 min / Eur 65,-

Sievišķības atraisīšanai / Organisma atjaunošanai / Ādas mirdzumam / Karaliskām izjūtām

Rožu kūre atraisa sievišķību caur rožu maģisko smaržu un pieskārienu. Gadu tūkstošus sieviete ir bijusi pavarda aizbildne, kura audzināja bērnus, vadīja mājsaimniecību un vienmēr palika sava vīrieša ēnā. Mūsdienās sievietes ikdienas ritms ir straujāks un saspringtāks, tāpēc ir viegli pazaudēt savu sievišķību. Sievietei piemīt īpaša enerģija, kas ir paredzēta, lai aizpildītu visu apkārt esošo telpu un tāpēc ir tik būtiski nepazaudēt dievieti sevī. Lai atraisītos ir vērts sākt ar sevis mīlēšanu.

Atjaunot sievišķības spēku un pilnībā relaksēties, piedāvājam caur karalisko rožu kūri. Roze latviskajā dzīvesziņā ir sievišķais spēks, to var izmantot spēcīgas sievišķās enerģijas sakārtošanai un pacelšanai. Rozes ar savu spēku dod sievišķo un enerģētisko aizsardzību.

Kāju pelde palīdzēs atslābināties pirms procedūras un ievedīs mierīgajā SPA vidē. Abrazīvais rožu ziedlapiņu, rožu aromāta un epsoma,jūras un himalaju sāls skrubis ādu padarīs zīdainu un maigu. Savukārt, rožu masāžas eļļa nogludinās ādu, tā būs mitrināta, zīdaina un pabarota.

Procedūras noslēgumā – sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Līga Nature SPA piedāvā izbaudīt nomierinošās rožu putas un tonizējošu rožu toniku arī ikdienas lietošanā, meklējiet šeit!

Procedūras gaita: kāju pelde rožu ziedlapiņu un piena vannā ar vieglu pēdu masāžu / pilns ķermeņa pīlings ar epsoma, jūras un himalaju sāli, rožu eļļu / relaksējoša ķermeņa masāža ar rožu eļļu / sejas kopšanas procedūra – attīrīšana, tonizēšana, viegla masāža un iekrēmošana/ tējas rituāls un salda uzkoda.