Rožu kūre

Rožu kūre 120 min. / Eur 85,-

Sievišķības atraisīšanai / Organisma atjaunošanai / Ādas mirdzumam / Karaliskām izjūtām

Rožu kūre, kas atraisa sievišķību, baudot rožu maģisko smaržu un pieskārienu. Vēsturiski gadu tūkstošiem sieviete ir bijusi pavarda aizbildne, audzinot bērnus, vadot mājsaimniecību un nereti paliekot sava vīrieša ēnā. Mūsdienās sievietes loma un pienākumi ir kļuvuši daudz plašāki, daudzpusīgāki, bet ikdienas ritms straujāks un saspringtāks, tādēļ ikdienas steigā ir daudz vieglāk pazaudēt savu iekšējo mieru un sievišķības harmoniju. Sievietei – dievietei piemīt īpaša aura, īpaša enerģija, kas mīlestībā izstaro un piepilda viņai apkārt esošo lauku, sniedzot iedvesmu, mieru un harmoniju arī citiem. Ir svarīgi nepazaudēt šo dievišķo sievišķības aspektu sevī, bet gan mīlēt sevi un dalīties šajā mīlestībā ar citiem.

Karaliskā rožu kūre ļaus pilnībā relaksēties un atjaunot savu sievišķības spēku pilnā jaudā. Roze latviskajā dzīvesziņā ir sievišķais spēks, to var izmantot spēcīgas sievišķās enerģijas sakārtošanai un pacelšanai. Rozes spēks sniedz sievišķo un enerģētisko aizsardzību.

Kāju pelde rožu ziedlapiņu un piena vannā ļaus atslābināties  un noskaņoties mierpilnajam SPA baudījumam. Ķermeņa abrazīvais rožu ziedlapiņu, rožu aromāta un Epsoma, jūras un Himalaju sāls skrubis padarīs ādu zīdainu un maigu. Savukārt rožu masāžas eļļa nogludinās ādu, tā būs mitrināta, zīdaina un pabarota.

Procedūras noslēgumā sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Līga Nature SPA piedāvā izbaudīt nomierinošās sejas putas ar Damaskas rozi un tonizējošu Damaskas rozes toniku arī ikdienas lietošanā!

Rituāla gaita: kāju pelde rožu ziedlapiņu un piena vannā ar vieglu pēdu masāžu / pilns ķermeņa pīlings ar Epsoma, jūras un Himalaju sāls maisījumu / relaksējoša ķermeņa masāža ar rožu eļļu / sejas kopšanas procedūra – attīrīšana, tonizēšana, viegla masāža un krēma uzklāšana / tējas rituāls un salda uzkoda.