Valmiermuižas alus SPA rituāls

Valmiermuižas alus SPA rituāls 120 min / Eur 65,-

Valmiermuižas alus SPA rituāls tapis sadarbībā ar SPA salons Līga un Valmiermuižas alus darītavu.

Organisma atjaunošanai / Enerģijas atgūšanai

Valmiermuižas alus SPA rituāls ir īsts alus mīlētāja sapnis un pasakains aromātu, sajūtu un iespaidu mirklis.

Rituāls ir īpašs ne tikai ar alus aromātu un tajā izmantoto plašo eko izejvielu klāstu, bet arī ar labvēlīgo ietekmi uz organisma atjaunošanās procesiem un var kalpot kā neaizstājams enerģijas un pozitīvo emociju avots!

Lai procedūru būtu efektīgāka – poras atvērtas un āda būtu sagatavota pīlinga procedūrai, sākumā izsildīšanās infrasarkanajā pirtiņā. Tā izsilda organismu 3-4 cm dziļumā un veicina pastiprinātu sviedru izdalīšanos ķermenim patīkamā temperatūrā, kas garantē ādas maksimālu attīrīšanos un atjaunošanos.

Pilngraudu rudzu maluma, kaltētu drabiņu un apiņu, alus un medus pīlings ķermeni attīrīs un atjaunos, tā kļūs barota un mitrināta.  Pateicoties medus vērtīgajam sastāvam – tas atbrīvos poras un ļaus izvadīt šlakvielas – āda kļūs tīra un zīdaina. Ietīšanas procedūras laikā termo efekta rezultātā pīlings darbosies uz ādu kā maska, tikmēr varēs baudīt sejas kopšanas procedūru.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu, kura sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras noslēgumā relaksējoša ķermeņa masāža ar medus-apiņu eļļu.

Procedūras gaita: kāju pelde apiņu, alus un piena vannā, viegla pēdu masāža / infrasarkanā pirtiņa / pilngraudu rudzu maluma, kaltētu drabiņu un apiņu, medus un alus pilns ķermeņa pīlings / ķermeņa ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra – sejas ādas attīrīšana, tonizēšana un iekrēmošana / relaksējoša un aromātiska alus vanna / relaksējoša ķermeņa masāža ar medus-apiņu eļļu.

Gardas uzkodas un gaišā Valmiermuižas alus (alkoholisks) vai Zelta zirga (bezalkoholisks) dzēriena baudīšana… Lūgsim izvēlēties dzērienu, veicot rezervāciju!