Valmiermuižas alus SPA rituāls

Spēkam un enerģijai / Pozitīvām emocijām / Organisma stiprināšanai / Smaržu un garšu baudai

Rituāls īstiem alus cienītājiem un baudītājiem sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu. Tas ir neaizmirstams piedzīvojums – alus mīlētāja sapnis ar brīnišķīgu aromātu, sajūtu un iespaidu  mirkļiem. Rituāls ir īpašs ne tikai ar bagātīgu apiņu aromātu un tajā plaši izmantoto ekoloģisko izejvielu klāstu, bet arī ar tā labvēlīgo ietekmi uz organisma atjaunošanās procesiem, iedarbojoties kā neaizstājams enerģijas un pozitīvo emociju avots!

120 min Eur 100  / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 200

Valmiermuižas alus SPA rituāls iesāksies ar kārtīgu izsildīšanos infrasarkanajā pirtiņā, kur karstuma ietekmē ādas dziļākie slāņi tiks sasildīti 34 cm dziļumā. Tas ķermeni un organismu pilnvērtīgi sagatavos attīrošai pilngraudu rudzu maluma, kaltētu drabiņu, apiņu, alus un medus pīlinga maskai.

Ķermeņa pīlings saudzīgi bet efektīvi attīrīs ādu, bet maska ietīšanas procedūras laikā tikai pastiprinās vērtīgo vielu iedarbību uz organisma atjaunošanas procesiem. Medus ietekmē tiks attīrīti ādas dziļākie slāņi – caur ādas porām izvadītas šlakvielas. Āda kļūs tīra, veselīga un mirdzoša.

Nesteidzīgam atpūtas mirklim varēsiet baudīt aromātisku un veselību stiprinošu alus vannu, kā arī relaksējošu visa ķermeņa masāžu ar medus-apiņu eļļu un atjaunojošu sejas kopšanas procedūru.

Rituāla noslēgumā gaišā Valmiermuižas alus (alkoholisks) vai Valmiermuižas Kvasa (bezalkoholisks) dzēriena baudīšana pēc izvēles.

Valmiermuižas alus SPA rituāla gaita: putu vanna pēdām un  viegla pēdu refleksomasāža / pirtiņa / pilngraudu rudzu maluma, kaltētu drabiņu, apiņu, alus un medus pīlinga maska / alus vanna / relaksējoša ķermeņa masāža ar medus-apiņu eļļu / sejas masāža

Rituāla noslēgumā gardas uzkodas un gaišā Valmiermuižas alus (alkoholisks) vai Zelta zirga (bezalkoholisks) dzēriena baudīšana pēc izvēles.