fbpx

Enerģētiskā un psihofizioloģiskā stāvokļa diagnostika un vizualizācija

Enerģētiskā un psihofizioloģiskā stāvokļa diagnostika pēta slēptos psihosomātiskos un psihofizioloģiskos disfunkciju cēloņus.

Metode ir zinātniski pamatota un ir izstrādāta sadarbībā ar Krievijas uzņēmumu ”Биоентех”. Metodes pamatā ir Kirliana efekts un Mandela-Fola metodika (meridiānu projekcija). Diagnosticējot tiek izmantots krounoskops – aparatūras un programmatūras nodrošinājums.

Diagnostika pārskatāmi vizualizē:

  • kopējo enerģētisko stāvokli konkrētā laika brīdī;
  • psihosomātiskā kontekstā skaidro orgānu un sistēmu enerģētisko disbalansa iemeslus;
  • enerģētisko centru (čakru) novērtējumu;
  • organisma adaptīvās rezerves;
  • enerģētisko kanālu-meridiānu analīzi, enerģijas cirkulācija meridiānos;
  • motivācijas analīzi, sastādot psiholoģisko portretu.

Tiek dotas bāzes rekomendācijas enerģētiskā stāvokļa uzlabošanā un veselības risku samazināšanā.

Diagnostiku veic Inguna Sāre (Mg. sociotehnisku sistēmu modelēšanā, Cilvēka elektromagnētiskā lauka balansēšanas prakses meistare).

Seansa ilgums 60 min. / Eur 40,-

Tālr. rezervācijai 27090511

Elektromagnētiskā lauka balansēšana (EMF Balancing Technique®)

Elektromagnētiskā lauka balansēšanas tehnika  palīdz atjaunot iekšējo harmoniju un balansu, palīdzot cilvēkam sevi apzināties kā enerģētisku būtni ar vēl neapjaustām spējām.

Elektromagnētiskā lauka balansēšanas tehniku ir izstrādājusi Pegija Fēniksa Dubro (Peggy Phoenix Dubro), kas pazīstama visā pasaulē kā EMF balansēšanas tehnikas radītāja. Šo tehniku šobrīd praktizē un māca vairāk kā 70 pasaules valstīs. EMF balansēšanas tehnikas sesijas  ļauj cilvēkam sajust un apzināties savu elektromagnētisko lauku un tajā ietilpstošās struktūras. Tās laikā sesijas saņēmējs guļ uz masāžas galda.

Šis darbs stiprina ikvienu, kas vēlas turpināt ceļu uz izaugsmi – no iesācēja, kas ir pašā ceļa sākumā, līdz viedajam, kas zina, ka šis ceļojums ir bezgalīgs un izaugsme – neierobežota. Pieredze rāda, ka EMF sesijas ir palidzējušas atbrīvoties no stresa, nemiera, dažādām bailēm un satraukumiem, atrast atbalsta punktu sevī.

Balansēšanu veic Inguna Sāre (Mg. sociotehnisku sistēmu modelēšanā, Cilvēka elektromagnētiskā lauka balansēšanas prakses meistare)

Seansa ilgums 60 min. / Eur 40,-

Tālr. rezervācijai 27090511