davanukarte v3

Ārstnieciskās masāžas

 

Ārstnieciskā masāža ir viena no pamatmetodēm dažādu traumu un saslimšanu ārstēšanā un profilaksē. Tā ievērojami uzlabo  vispārējo veselības stāvokli un uzlabo dzīves tonusu, pozitīvi ietekmē centrālo un perifēro nervu sisitēmu.

Pateicoties ārstnieciskajai masāžai ievērojami uzlabojas vispārējais zemādas audu un ādas stāvoklis, normalizējas tauku un sviedru dziedzeru darbība, kā arī uzlabojas asins un limfas cirkulācija. 

Ārstnieciskā masāža palielina muskuļu šķiedru elastību, kā arī palēnina atrofiskos procesus un samazina hipotrofiju, procedūra sekmē skābekļa pieplūdes palielinājumu muskuļu šķiedrās. Pozitīva ietekme ir arī organisma vielmaiņas paātrināšanā. Masāža sekmē hemoglobīna, leikocītu, eritrocītu daudzuma palielinājumu asinīs.

Masāžas modifikācijas var atšķirties atkarībā no funkcionāliem traucējumiem organismā. Tai ir sava tehnika, indikācija un kontrindikācijas.

 

  • Muguras masāža 30 min  Eur 15,00
  • Muguras masāža 45 min Eur 20,00
  • Kāju masāža 60 min Eur 22,00
  • Roku masāža 60 min Eur 22,00

 

Apkalpojam veselības apdošināšanas polises: Compensa, Baltikums, Balta, BTA , ERGO u.c.. Lai izmantotu polisē iekļauto masāžu kursu, Jums nepieciešams nosūtījums no ģimenes ārsta. Vairāk par pakalpojumu  jautājiet SPA Līga administrācijā vai lasiet, izvēloties kādu no zemāk minētajām apdrošināšanas kompānijām! 

 

 

 

SPA Salons Līga 2013