Īpašie piedāvājumi

SPA 

jaunums

Vienota procedūru sistēma, kas apvieno piecas efektīvas procedūras vienā

 

 

 

 

1. DIMANTU MIKRODERMABRĀZIJA- maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu,kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību.

2. AUGSTSPIEDIENA SKĀBEKĻA PROCEDŪRA- piegādā 90% tīra skābekļa tieši ādai, novēršot skābekļa deficītu un novecošanās pazīmes. Rezultātā palielinās ādas blīvums, uzlabojas ādas tonuss un sejas ādas krunciņas kļūst mazāk redzamas.

3. ELEKTROPORĀCIJA UN RADIOFREKVENCE- fizikāls process, kas palielina ādas audu caurlaidību, veicina īslaicīgu elektroporu veidošanos un intradermālu kosmētisko vielu ievadīšanu dziļākajos ādas slāņos. Tā ir viena no visefektīvākajām un modernākajām metodēm medicīnā un kosmetoloģijā, ar kuras palīdzību bez jebkādiem ādas bojājumiem tiek ievadītas lielmolekulāras bioloģiski aktīvas vielas dziļākajos ādas slāņos. Metodes pamatā ir impulsu elektroterapijas metode, kas augstas frekvences un zemas intensitātes elektrisko impulsu iedarbībā ievada šūnā aktīvās vielas.

Veicot elektroporāciju, atkarībā no ādas stāvokļa tiek pielāgota dažādu aktīvo vielu izmantošana- koenzīms Q10, Glikoīns, Ektoīns, Zīda proteīns, Zaļās tējas ekstrakts, Hialuronskābe u.c.

4.SILDOŠA MASĀŽA AR NEFRĪTA KRISTĀLU paātrina šūnu atjaunošanos, stimulē kalogēna veidošanos un pastiprina aktīvo vielu iedarbību.

5.KRIO MASĀŽA nomierina ādu, nostiprina sejas ovālu.

Procedūras noslēgumā viegla manuāla sejas masāža, maska ar ābolu cilmes šūnām un hialuronskābi.

Efekts: sejas āda kļūst elastīgāka, gludāka un veselīgāka, āda izlīdzinās. Atjaunošanās procesi kļūst aktīvāki.

Kontrindikācijas:

grūtniecība

neiroloģiskas slimības

sirds patoloģijas

kardiostimulatora vai lielu metāla protēžu esamība

ādas slimība

patoloģisku audu jaunveidojumi

 

Procedūras ilgums 90 min Eur 40,00/ 120 min Eur 45,00

 

poster

 

 

 

Dzintarskābes pīlings un ābolu cilmes šūnu maska sejai

 

Iegūt mirdzošu sejas ādu un brīnišķīgu pašsajūtu palīdzēs Līga Nature SPA radīta sejas kopšanas procedūra, kuras īpašā swiss-dermal-face-and-neck-maskvērtība ir tajā izmantotie mūsdienīgi, pasaulē augsti novērtēti kosmētiskie līdzekļi:

- Zelta medaļu ieguvušais Arkādija zīmola Dzintarskābes pīlings
- Inovatīva franču laboratorijā radīta ābolu cilmes šūnu maska sejai 

Pīlings maigi noloba ādu un paātrina epidermas atjaunošanos. Salīdzinājumā ar AHA skābēm, šim pīlingam nav nepieciešama neitralizācija. Glikolsābes delikātās iedarbības dēļ to var pielietot pat ļoti sausas un hiperjutīgas ādas gadījumā. Pīlingam ir intensīvi mitrinoša iedarbība, tas veicina aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos un pateicoties tam samazinās ūdens iztvaikošana no ādas virsmas.

Botāniskās ābolu cilmes šūnas atjauno, aizsargā un veido jaunas kologēna šķiedras, kas atbild par sejas ādas stāvokli kopumā. Tās satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām ir unikāla īpašība veicināt ādas reģenerāciju intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Maskas sastāvā ir fitoproteīni, peptīdi, antioksidanti, tā formē un izlīdzina ādu un ir inovatīvs biotehnoloģisks pretnovecošanās risinājums. 

Procedūras gaita: 

- Sejas attīrīšana, tonizēšana
- Dzintarskābes pīlinga uzklāšana
- Ābolu cilmes šūnu maskas uzklāšana (maska-salvete), masāža.
- Uzacu korekcija, skropstu/uzacu krāsošana

- Pirmreizējā apmeklējumā kosmētiķis novērtēs Jūsu sejas ādu un ieteiks, kādus kopšanas līdzekļus izvēlēties sejas kopšanai mājās.

Procedūras ilgums 60 min
Cena Eur 25,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Rīgas iela 7, Valmiera 

tel.(+371) 64224942 

mob.tel. (+371) 27090511 

Darba laiks: 

darba dienās 9.00 - 19.00

sestdienās 9.00 - 17.00
Atrašanās vieta - karte

 

dr fb tw youtube instagram

SPA Salons Līga 2013