davanukarte v3

Tibetas skanošo bļodu terapija

Lai cilvēks labi justos, visa pamatā ir pareiza enerģētisko centru darbība. Katrs enerģētiskais centrs un tā darbība, protams, ir atkarīga no mūsu domām un jūtām. Tomēr sakārtot savus enerģētiskos centrus var arī izmantojot skanošās bļodas, ko budistu mūki ir izgatavojuši no deviņiem metāla sakausējumiem. Skaņa vienmēr ir bijusi savienotājposms starp cilvēku un dievišķo. Fiziskajā līmenī ar skanošo bļodu palīdzību ir iespējams dziedināt slimības, pārtraukt sāpes un atjaunot enerģijas līdzsvaram organismā.

Austrumu medicīna uzskata, ka slimību cēlonis ir bloķēta enerģiju plūsma, kas iet cauri cilvēka organismam. Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansa laikā notiek enerģētisko kanālu atbloķēšana, kā rezultātā dzīvības enerģija brīvi plūst pa kanāliem un cilvēks atkal var jūtas vesels un laimīgs.Tibetas dziedošo trauku skaņas masāžas seansa laikā var tikt izmantoti vairāki trauki ar dažādu skaņas tonalitāti gan zemu, gan vidēju, gan austu.

Seansa laikā skaņu viļņu iedarbībā tiek panākta dziļa organisma relaksācija, fiziskais ķermenis un dvēsele harmonizējas, mostas organisma iekšējās enerģijas, kas sekmē organisma pašatveseļošanos un atbrīvošanos no stresa.

Masāžas ilgums 60 min

 

SPA Salons Līga 2013