Par mums

 

Filosofija

 

Mūsu misija ir nodrošināt patīkamu, siltu un ērtu vidi, kas liktu justies gaidītam ikvienam, kas pie mums iegriežas. Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās, un tas palīdz mums sasniegt izcilību tajā, ko darām!

 

Līga Nature SPA būtība ir relaksācija un atjaunošanās caur prāta, ķermeņa, gara un emocionālo labsajūtu. Lai būtu droši, ka sniedzam klientam vislabāko, mūsu meistari procedūrās izmanto mūsu pašu radītus un pārbaudītus Līga Nature SPA sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus.

 

Skaistuma un labsajūtas procedūras, tādas kā masāžas, sejas un ķermeņa kopšanas procedūras, rituāli un SPA kūres, kā arī organiska sejas un ķermeņa kosmētika sevis lutināšanai un atjaunošanai mājās ir mūsu pārliecība par dzīvi saskaņā ar dabu- harmonijā un mierā.

  DSC5187

 

Mēs ticam, ka viss ir Vibrācija. Paaugstinot vibrācijas- piepildot savu dzīvi ar Mīlestības, Dzīvesprieka, Sirds atvērtības, Labestības, Līdzjūtības, Pateicības vibrācijām, uzlabojas cilvēka enerģija, uzlabojas asins sastāvs, uzlabojas veselība. Pozitīvas emocijas ir nākotnes aptieka.

 

Mūsu metodes ir dažādas- pirtiņa, masāžas, kūres, vannas, skaņu terapija un meditācija. Mēs palīdzam cilvēkiem īstenot šo vienkāršo gudrību – laikus un regulāri par sevi rūpēties. Turklāt pierādām, cik tas ir arī patīkami!

 

 

  

SPA etiķete

 

Plānojot SPA salona Līga apmeklējumu, lūdzam ievērot dažus noteikumus

Ierašanās laiks. Ņemot vērā ierobežotā laika, kas tiek atvēlēts attiecīgai procedūrai un Jūsu labsajūtai, faktoru, lūdzam ierasties savlaicīgi, tādējādi nesaīsinot plānotās procedūras laiku un ļaujot meistaram procedūru veikt pilnā apmērā. Ja Jums gadījies neplānoti aizkavēties, informējiet par to, zvanot SPA Līga administrācijai. Iespējams, ka vēl būs iespējams veikt rezervācijas laika korekciju. Maksimālais noteiktā laika kavēšanas laiks ir 10- 15 minūtes.

 

Atcelšanas noteikumi. Ja esat rezervējis laiku, bet nevarat ierasties, ziņojiet par to ne vēlāk kā 24 h iepriekš, zvanot SPA Līga administrācijai.

 

Sagatavošanās procedūrai. Jebkurā no procedūrām viss nepieciešamais to veikšanai Jums tiks izsniegts salonā (vienreizējā cepurīte, vienreizējā apakšveļa, dvieļi u.c.) Vienīgais, kas Jums nepieciešams ir labs noskaņojums un vēlēšanās no sirds atpūsties. Ieteicams jau laikus atbrīvoties no rotaslietām, atstājot tās mājās.

Ja Jums ir veselības problēmas, alerģijas, Jūs esat grūtniece vai izejat kādu ārstēšanās kursu, ir paaugstināts vai pazemināts asinsspiediens, sirds sāpes vai citas medicīniska rakstura problēmas, lūdzu, paziņojiet par to speciālistam, kurš Jūs apkalpo, pirms procedūras. Tas ļaus Jums piedāvāt atbilstošu procedūru. Ja Jūs valkājat kontaktlēcas, paziņojiet par to Jūsu kosmetologam.

 

Nekautrējaties uzdot jautājumus un izteikt savas vēlmes. Speciālists būs Jums pateicīgs, ja Jūs ļausiet viņam uzzināt Jūsu izjūtas procedūras laikā. Ja rodas kāds diskomforts, pasakiet par to speciālistam.

 

Dāvanu kartes un to izmantošana. Dāvanu karte nav jāizmanto vienā reizē. Jūs varat plānot procedūru gaitu un izlietot Jums dāvināto summu, apmeklējot mūs vairākas reizes. Dāvanu kartes pieejamas par jebkādu Jums vēlamo summu un jebkuru procedūru, kas iekļauta piedāvājumā. Dāvanu kartes ieteicamais derīguma termiņš ir 3 mēneši. 

Visās SPA Līga telpās lūdzam  ievērot klusumu, relaksējošu procedūru laikā izslēgt mobilo telefonu vai deaktivizēt tā skaņu.

 

Pēc procedūras esiet laipni aicināti uzkavēties mūsu harmoniskajās telpās un, baudot tējas rituālu, mierīgi baudīt atpūtas mirkli!

 

Rīgas iela 7, Valmiera 

tel.(+371) 64224942 

mob.tel. (+371) 27090511 

Darba laiks: 

darba dienās 9.00 - 19.00

sestdienās 9.00 - 17.00
Atrašanās vieta - karte

 

dr fb tw youtube instagram

SPA Salons Līga 2013