davanukarte v3

Aparātu kosmetoloģija

 

 

 

Veicot klasiskās vai aparātu kosmetoloģijas procedūras, rūpīgi tiek izvēlēti katrai procedūrai nepieciešamie produkti un aktīvās vielas. Mūsu sejas kopšanas speciālisti procedūras veic, izmantojot gan Līga Nature SPA dabīgu aktīvo kosmētiku, gan tādu pasaulē slavenu profesionālās kosmētikas zīmolu produktus kā BaborAcademie,Gerard'sPayotSweet Skin System, Arkadija. Šo zīmolu kosmētiku pie mums iespējams arī iegādāties lietošanai mājas apstākļos. 

 

Sejas atjaunojošā procedūra ar biomehānikas zinātņu doktora

profesora Vladimira Nazarova biostimulatoru

7368994 xl1 st.  Eur 28,00

1 st. 30 min Eur 33,00

Sejas muskuļu un audu biomehāniska simulācija, kuras laikā sejas, kā arī kakla garenšķiedru muskuļi tiek stimulēti arv vieglu, patīkamu vibrāciju, kas veido jaunas muskuļu un pat nervu šūnas. Šī procedūra trenē sejas muskulatūru un uzlabo smadzeņu asinsriti, veicina pašsajūtas uzlabošanos un paaugstina sejas ādas elastību , kā arī piešķir tai veselīgu izskatu, mazina vecuma grumbiņa, stiprina matus un uzlabo redzi.

 

 

Ultraskaņas procedūra sejai

1 st.  Eur 28,00

1 st. 30 min Eur 33,00

Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svarstību iedarbība. Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas lifitngam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai.

Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska veikšana paātrina limfas un asins cirkulāciju, paaugstina audu elastību un hidratāciju, noņem tūsku un muskuļu spazmas, izlīdzina rētas, baktericīdi iedarbojas uz ādu. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

 

Darsonvalizācija

2691278 mSejas tīrīšanas procedūra ar darsonvālu 1 st. Eur 28,00

1 st. 30 min Eur 33,00

Darsonvāla ierīce visbiežāk tiek lietota, veicot sejas tīrīšanas procedūras. Strāvu iegūst ar speciālu aparātu un ārstējamai vietai pievada ar kondensatora elektrodu (stikla caurule ar metāla uzgali iestiprināšanai elektroda turētājā), ko lēni bīda pa ādu. No elektroda uz ādu pārlec sīkas dzirksteles, kas kairina ādas receptorus un rada patīkamu durstīšanas sajūtu; jūtams arī neliels siltums. Procedūra paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu

Darsonvāls uzlabo ādas vielmaiņu, paaugstina tās elastību un kavē grumbu veidošanos. Šai procedūrai piemīt arī sāpes un niezi mazinošs efekts. Pateicoties darsonvāla pretiekaisuma iedarbībai, šo procedūru veiksmīgi izmanto nelielu ādas iekaisumu ārstēšanā.
Pēc tīrīšanas un darsonvalizācijas kosmetologs uzklās atvēsinošu masku, kas nomierinās ādu, noņems iekaisumu un bagātīgi mitrinās un pabaros ādu.

 

Vienota procedūru sistēma, kas apvieno piecas efektīvas procedūras vienā

90 min Eur 40,00 

120 min Eur 45,00

procedurai mazaks1. DIMANTU MIKRODERMABRĀZIJA- maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu,kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību (pieejama arī atsevišķa dimantu mikrodermabrāzijas procedūra- 60 min Eur 25,00).

 

 

2. AUGSTSPIEDIENA SKĀBEKĻA PROCEDŪRA- piegādā 90% tīra skābekļa tieši ādai, novēršot skābekļa deficītu un novecošanās pazīmes. Rezultātā palielinās ādas blīvums, uzlabojas ādas tonuss un sejas ādas krunciņas kļūst mazāk redzamas.

 

3. ELEKTROPORĀCIJA UN RADIOFREKVENCE- fizikāls process, kas palielina ādas audu caurlaidību, veicina īslaicīgu elektroporu veidošanos un intradermālu kosmētisko vielu ievadīšanu dziļākajos ādas slāņos. Tā ir viena no visefektīvākajām un modernākajām metodēm medicīnā un kosmetoloģijā, ar kuras palīdzību bez jebkādiem ādas bojājumiem tiek ievadītas lielmolekulāras bioloģiski aktīvas vielas dziļākajos ādas slāņos. Metodes pamatā ir impulsu elektroterapijas metode, kas augstas frekvences un zemas intensitātes elektrisko impulsu iedarbībā ievada šūnā aktīvās vielas.

Veicot elektroporāciju, atkarībā no ādas stāvokļa tiek pielāgota dažādu aktīvo vielu izmantošana- koenzīms Q10, Glikoīns, Ektoīns, Zīda proteīns, Zaļās tējas ekstrakts, Hialuronskābe u.c.

 

4.SILDOŠA MASĀŽA AR NEFRĪTA KRISTĀLU paātrina šūnu atjaunošanos, stimulē kalogēna veidošanos un pastiprina aktīvo vielu iedarbību.

 

5.KRIO MASĀŽA nomierina ādu, nostiprina sejas ovālu.

Procedūras noslēgumā viegla manuāla sejas masāža, maska ar ābolu cilmes šūnām un hialuronskābi.

Efekts: sejas āda kļūst elastīgāka, gludāka un veselīgāka, āda izlīdzinās. Atjaunošanās procesi kļūst aktīvāki.

Kontrindikācijas: grūtniecība, neiroloģiskas slimības, sirds patoloģijas, kardiostimulatora vai lielu metāla protēžu esamība, ādas slimības, patoloģisku audu jaunveidojumi

 

 

SPA Salons Līga 2013