davanukarte v3

Mezoterapija

 

Procedūras laikā zem ādas tiek ievadīti preparātu kokteiļi, kas zemādas slānī veido rezerves, no kurām, pakāpeniski atbrīvojoties, tiek aktivizēti šūnu vielmaiņas procesi. Procedūru veic lokāli– jebkurā sejas vai ķermeņa problemātiskajā vietā.                         
Mezoterapijas procedūras izpilda tikai kursa veidā. Procedūru skaitu variē atkarībā no problēmām.  
Mezoterapija izlīdzina un mazina krunciņas, paaugstina ādas tonusu, novērš tūsku, nostiprina sejas ovālu, kakla, dekoltē zonu, kā arī novērš celulītu, samazina fibrozi, strijas, tauku nogulsnējumus,  veicina limfodrenāžu un venozo atteci, kā arī uzlabo ādas mikrocirkulāciju un elastību. Bioloģiski aktīvās vielas tiek ievadītas tieši problemātiskajās zonās— tās uzreiz nonāk mērķī, aktīvajām vielām nav jāpārvar ādas barjera vai pirms tam jāiedarbojas uz kādu citu sistēmu. Tas nodrošina absolūti nekaitīgu un ļoti noturīgu rezultātu, iedarbojoties šūnu līmenī, stimulējot šūnu vielmaiņas procesus.
Mezoterapiju kombinē ar jebkuru aparāta procedūru, bet kursa laikā nav ieteicamas sildošās procedūras, jo siltums paplašina asinsvadus un no organisma ātrāk izvada injicētos mezoterapijas produktus.
Mezoterapijas kursā vidēji ietilpst 4- 10 procedūras. To intensitāte sākumā ir lielāka, vēlāk pakāpeniski samazinās. Aparāta procedūras pielieto tikai 4.- 5. dienā pēc injekciju veikšanas, lai ādā ievadītais preparāts, nepaguvis iedarboties, pārāk ātri nenonāktu asinsritē un netiku izvadīts no organisma.

 Sejai mezotareapiju lieto

  • Ādas stāvokļa uzlabošanai
  • Elasticitātei, tonusa uzlabošanai
  • Asinsrites uzlabošanai

Ķermenim mezoterapiju lieto

  • Celulīta ārstēšanai
  • Striju – saistaudu plīsumu ārstēšanai
  • Aptaukošanās novēršana
  • Ādas ļenganuma – atonijas novēršanai

 

Procedūras ilgums 30-60 min

 

 

SPA Salons Līga 2013