davanukarte v3

Mikropigmentācija (Permanentais meikaps)

 

Pēc permanentā meikapa izveidošanas uzacis izskatās dabiskas. Permanentais meikaps uzacīm tiek veikts ar maziem štrihveidīgiem vilcieniem, zīmējot matiņus līdzīgi jūsu dabiskajiem. Arī šajā gadījumā tiek izmantoti speciāli dabīgie pigmenti, kas ļoti atgādina dabīgās matu krāsas.

Pēc klienta vēlmēm var arī vienkārši ietušēt uzacu līniju. Krāsu un formu izvēlē nepastāv ierobežojumi. Dabiskās uzacis netiek bojātas procedūras laikā, jo uzacu matiņi aug dziļāk nekā tiek ienests pigments (līdz 1mm). Ja dabīgā uzacu forma tiek mainīta, jums tikai jārausta tā uzacu daļa, kas neietilpst iezīmētajā formā.    

 

Arī acu augšējos vai apakšējos plakstiņus ar permanentā meikapa palīdzību var akcentēt vai padarīt redzamākus. Augšējo plakstiņu var iekrāsot tādā formā kā jūs parasti iezīmējat ar zīmuli, vai arī panākt vizuālo efektu, liekot jūsu skropstām izskatīties biezākām, mazlietiņ ietušējot to augšanas līniju. Līdzīgu procedūru var veikt arī apakšējiem plakstiņiem. Priekšrocība būs tā, ka tas nebūs zīmulis, kas izzudīs vai izsmērēsies.

                                                                                                     

Augšējā acu plakstiņu kontūrlīnija + Apakšējā acu plakstiņu kontūrlīnija

(izvēloties tikai augšējo vai tikai apakšējo, cena nemainās)

Eur 95,00 (1x)

Lūpu kontūrlīnija

Eur 95,00 (1x)

Lūpu kontūrlīnija ar tonēšanu

Eur 95,00 (1x)

Uzacu kontūrlīnija

Eur 95,00 (1x)

Dzimumzīmīte stilam
Papildus korekcija
Korekcijas procedūra 

Eur 45,00

 

Mikropigmentācijas procedūra sākotnēji tiek veikta 2 reizes (1x un korekcijas procedūra) ar divu līdz četru nedēļu intervālu. 

 

 

SPA Salons Līga 2013