davanukarte v3

Bali Lulur

Rituāla burvība slēpjas tā senatnīgumā, jo jau 17.gadsimtā šis bijis visatzītākais relaksācijas un skaistuma atjaunošanas rituāls, kas cēlies Bali salā Indonēzijā un ko spējuši atļauties tikai augstdzimušie salas iedzīvotāji. Šis rituāls atjauno cirkulācijas aktivitāti, palielina imūnsistēmas aizsardzības spējas, pretojas oksidācijai, nomierina locītavu sāpes, izvada toksīnus un lieko šķidrumu, uzlabo audu tonusu, atjauno Ph līdzsvaru un baro dziļākos ādas slāņus, padarot to svaigu, jauneklīgu un zīdaini gludu.

Šis rituāls sniedz ķermenim visus dziedinošos efektus un aktīvās īpašības, kas piemīt aromātiskajiem garšaugiem, jogurtam un augļiem, kas dažādos veidos tiek kombinēti un sajaukti procedūras gaitā.

  • Kāju pelde garšaugu- citronzāles piena vannā
  • Pēdu masāža (spēcinoša un drenējoša)
  • Ķermeņa pīlings - komprese ar jogurtu, garšaugiem un citrusaugļiem
  • Masāža ar Bali Lulur eļļu

Procedūras galvenais elements ir ekskluzīvs garšvielu maisījums, kas gatavots no rīsu pulvera un aromātiskajām garšvielām ar izcilām īpašībām: ingvera (pretiekaisuma, antioksidējošs, spēcina imūnsistēmu), kardamona (atjauno cirkulācijas aktivitāti),zemes mandeles jeb musta (tonizējoša),sarkanajiem pipariem (stimulē cirkulāciju un tonizē) un kurkuma (atsvaidzinoša un attīroša). Ingveram piemīt pārsteidzošs terapeitisks spēks- tā ir spēcīga pretiekaisum, detoksificējoša, antibakteriāla, pretvīrusu, antioksidējoša viela, kas spēcina imunitātes aizsardzības spējas. Kardamonam piemīt aromātiskas īpašības, kas pazīstamas kopš ajūrvēdiskās filosofijas pirmsākumiem, tas atjauno cirkulācijas aktivitāti un izvada toksīnus. Tam tiek piedēvēta arī spēcīga potenci paaugstinoša iedarbība. Musta jeb zemes mandele ir labi pazīstama Ķīnas medicīnā, kur to izmanto pret iekaisumiem, apsārtumiem un ādas izsitumiem, tā ie spēcīga un dabīga antioksidējoša un pretiekaisuma viela. Procedūrā tiek izmantots dabīgs jogurts, kas iegūts tipisku jogurta baktēriju fermentācijas rezultātā no koncentrēta piena un sublimēta sausā vājpiena pulvera. Tā sastāvā ir daudz svarīgu komponentu- kalcijs, vitamīni, lipīdi un olbaltumvielas. Tas piešķir ādai dzīvīgumu, mitrina, baro, kā arī uzlabo ādas elastību, atjauno ādas fizioloģisko Ph līmeni un nomierina kairinājumus.

Masāža ir ļoti noderīga ķermenim, jo nostiprina imūnsistēmas aizsardzības spējas, pretojas oksidācijai un apbrīnojami tonizē audus, ilgstoši uztur jaunības skaistumu.

Rituāla ilgums 120 min 

SPA Salons Līga 2013