Liepu ziedu SPA rituāls

Mieram, labsajūtai un harmonijai...

Liepa un tās zeltainie ziedi jau izsenis zināmi kā efektīvs līdzeklis cīņā ar stresu, nemieru un nogurumu. Rituāls ļauj laikam apstāties, baudot Latvijas dabas rūpes par prāta un organisma harmoniju apvienojumā ar SPA meistaru rūpēm par labsajūtu, mieru un veselību.

Liepu ziedu rituāls ietver 6 soļus miera, labsajūtas un harmonijas atgūšanai. Tas sākas ar kāju vannīti liepu ziedu piena vannā un vieglu pēdu reflekso masāžu, kam seko infrasarkano staru pirtiņa ar krāsu terapiju un atjaunojošs liepu ziedu, medus un cukura ķermeņa pīlings, kā arī ādu barojoša liepu ziedu, šī sviesta un medus maska ķermenim. Kamēr ķermenis tiek lutināts ar masku, tiek veikta mitrinoša/ atjaunojoša sejas kopšanas procedūra, kura īpaši radīta šim rituālam- attīrīšana ar putojošu liepu ziedu sejas skrubi, tonizēšana ar liepu ziedu ziedūdeni, relaksējoša masāža ar liepu ziedu sejas krēmu.

Pēc ķermeņa maskas un sejas kopšanas procedūras seko relaksējoša liepziedu pērļu vanna un ķermeņa masāža ar liepu ziedu sviestu.

Pilnīgam baudījumam rituāla noslēgumā pasniegsim  liepu ziedu tēju un gardas uzkodas. 

Rituāla ilgums 180 min 

 

 

SPA Salons Līga 2013