Salonā kopš 2017.gada

Kristīne ir ne tikai profesionāla SPA meistare, bet arī pasniedzēja ar ilggadēju pieredzi. Darbojusies kā SPA meistare skaistumkopšanas salonā SPA DEBESS un darbojas kā  profesionālās izglītības, SPA pasniedzēja VSIA „Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” un mācību centrā „Elisanda”. Ar īpašu pieeju, radošumu un mīlestību pret izvēlēto profesiju, ar vēlmi iedziļināties klienta sajūtās līdz pat vissīkākajai niansei, Kristīne veic SPA rituālus, relaksējošās masāžas un ķermeņa procedūras.

Būt vienlaikus arī pasniedzējai un jauno speciālistu mentoram, ir liels izaicinājums, tāpēc Kristīne nemitīgi cenšas papildināt savas zināšanas, piedalās dažādos projektos un konkursos.

  • Rīgas Tūrisma un Radošās industrijas tehnikuma diploms ar kvalifikāciju 3.līmeņa SPA speciālists
  • Dalība Baltijas Starptautiskajā SPA čempionātā 2016.gadā. Audzēkņu sagatavošana dalībai Baltijas Starptautiskajā SPA čempionātā 2017. Un 2018.gadā
  • VISC darba grubas dalībniece kvalifikācijas eksāmena izveidē profesijai „SPA speciālists”
  • RIIMC organizēto kursu „Sejas procedūras” izveidotāja un vadītāja
  • Modulārās programmas „SPA un Wellness- labsajūtas tūrisma piedāvājus” 1. Un 2. Līmeņa izveides darba grupas vadītāja
  • RIIMC organizēto kursu „Pīlinga procedūra- ķermeņa kopšana” izveidotāja.
  • MTC sertifikāts Medicīniskajā teipošanā

Kristīne: “Katrs smaidīgs un laimīgs klients ir mans gandarījums, ar lielāko prieku un no visas sirds  dāvāju mirkli un pavadu klientu šajā SPA ceļojumā. Izaicinājums vienmēr ir izdomāt ko jaunu un pārsteigt savus klientus, vienmēr būt SPA vibrācijās ar sevi un pasauli, kas apkārt. Manas mīļākās procedūras ir visas SPA kūres, tās dāvā harmoniju, mieru un dziļu relaksāciju. Es mīlu dāvināt cilvēkiem sajūtas un emocijas, kuras mūsos vibrē un dāvā harmoniju pašiem sev!”.