Jūras aļģes ir brīnumains augs.
Tai ir unikāls DNS ar spēcīgām un dzīvībai būtiskām īpašībām, tā spēj pielāgoties pat visekstremālākajiem apstākļiem. Tas nozīmē, ka tai piemītošo dzīvības spēku var izmantot ādas šūnu atjaunošanai. Jūras aļģei piemīt unikāla saderība ar ādu, jo bioloģiskā sastāva ziņā tā ir ļoti līdzīga cilvēka asins plazmai. Pateicoties līdzīgajai ūdens un sāļu koncentrācijai, jūraszāļu sastāvā esošās minerālvielas un dzīvībai svarīgos elementus iespējams viegli transportēt dziļi ādas šūnās. Turklāt pareizajās devās un nevainojamā saderībā ar ādu un ķermeni.

Procedūrai piemīt detoksicējoša un remineralizējoša iedarbība, tā izcili novērš tūsku, celulītu un nostiprina ķermeņa kontūru.

Aļģes ir speciāli žāvētas un iestrādātas pulverī, sajaucot tās ar ūdeni, tiek aktivizētas aktīvās vielas. Procedūru papildina magnija eļļa, kura tiek smidzināta uz ķermeņa. Tā lieliski atslābina nogurušo un saspringto muskulatūru un remdē sāpes locītavās.

Ādas izskata uzlabojumi redzami un pašsajūta uzlabojas jau pēc 1 līdz 2 procedūrām, taču, lai efekts būtu ilglaicīgs un āda gluda ilgāku laiku, nepieciešams procedūru veikt kursa veidā.

Atkarībā no ādas sākotnējā stāvokļa kurss sastāv no 5 līdz 10 procedūrām.

Lai sasniegtu maksimālu efektu no kosmētiskajiem produktiem, procedūras laikā ar aļģēm noklātās ķermeņa zonas tiek ietītas – termo efekts veicina produktu aktivizāciju un āda labāk uzsūc minerālvielas.

Procedūras gaita: magnija eļļas smidzināšana, problēmzonu skrubēšana ar trīs sāļu – himalaju sāls, epsoma sāls, jūras sāls – skrubi / aļģu aplikācijas / ietīšanas procedūra / relaksējoša pēdu vai roku, vai sejas un galvas masāža (pēc izvēles) / problēmzonu iekrēmošana ar tonizējošu citrusu emulsiju vai karsējošu ingvera gelu, vai atvēsinošu mentola krēmu (pēc izvēles), tējas rituāls.

Īpašai ķermeņa lutināšanai pēc procedūras par papildus samaksu piedāvājam baudīt svaigas spirulīnas-ingvera dzērienu (Eur 2,50). Šī spirulīna ir ar unikālu uzturvērtību, tā satur lielu daudzumu antioksidantus, kas kavē novecošanās procesus. Spirulīna satur arī visas neaizvietojamās aminoskābes, dzelzi, B grupas vitamīnus, E vitamīnu un provitamīnu A. Tai nav specifiskas garšas un smaržas, turklāt šī spirulīna tiek audzēta tepat Latvijā, īpaši izveidotos bioreaktoros, kas nodrošina 100% produkta tīrību un augsto kvalitāti.

Pasūtiet dzērienu, veicot rezervāciju vai pirms procedūras!

  • 60 min./ Eur 45,-

*Apmeklējot 10 ķermeņa kopšanas procedūras un sakrājot 10 zīmogus dāvinām vienu procedūru BEZ MAKSAS (jautāt administrācijā)

Aļģu aplikācija problēmzonām

Aļģu aplikācija problēmzonām