Magnijs. Tas nav vienkārši minerāls.

Magnijs ir viens no vissvarīgākajiem minerāliem, tas atbild par vairāk kā 300 fermentu reakciju organismā, kas nodrošina normālu asinsspiedienu, gremošanas sistēmas darbību, mazina iekaisuma riskus, atslābina muskuļus un nodrošina zobu un kaulu veselību, jo tam piemīt spēja veicināt kalcija absorbciju.

Tomēr liela daļa cilvēku neuzņem pietiekami daudz magnija, nepietiekami, lai tas sniegtu labvēlīgu ietekmi uz veselību. Pasaules Veselības organizācijas ziņojums- aptuveni 75% pieaugušo cieš no magnija deficīta organismā.

Viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā uzņemt magniju, ir mājās sagatavojot un baudot magnija vannu. Šī procedūra palīdz minerālam iekļūt organismā transdermāli, tādējādi uzreiz  nokļūstot šūnās un iedarbojoties uz visu organismu. Lietojot magniju medikamentozi, pastāv vairāki faktori, kas ietekmē, vai magnijs nonāk līdz organisma šūnām vai tomēr nē- minerālvielas absorbciju mazina gan uzņemtie pārtikas produkti, gan reakcijas gremošanas traktā. Apejot gremošanas sistēmu, tas nonāk tieši asinsritē, kur to piegādā šūnām, kurām tas nepieciešams.

Īstermiņā magnija jeb epsoma sāls vanna palīdzēs nomierināt, mitrināt ādu un atvieglot jebkādu muskuļu sasprindzinājumu, atvieglojot gan prātu, gan ķermeni, lai nodrošinātu ideālu nakts miegu. Taču ilgtermiņā magnija lietošana palīdzēs uzlabot jūsu vispārējo labsajūtu.

Iesakām vairākas iespējas, kā uzņemt tik ļoti vērtīgo magniju caur ādu:

Pievienojot vannai 250-500 g Epsoma sāls un vannojoties vismaz 15 min. Vannas peldes atkārtojot vismaz vienu reizi nedēļā. Lai ievērojami uzlabotu ādas veselību un izskatu, pietiks ar dažiem šādiem seansiem. Lai veicinātu magnija uzsūkšanos organismā, iesakām atkārtot šādas peldes vismaz 1-2 mēnešu garumā.

Lietojot Magnija eļļu. Šo Līga Nature SPA produktu lielākoties iesakām sportistiem pēc muskuļu slodzes, taču arī, ja vēlies organismu nodrošināt ar magnija rezervēm un uzlabot ādas veselību, iesakām to lietot ikdienā, uzsmidzinot uz tīras ādas un nedaudz iemasējot. Lietojot nelielu daudzumu šī produkta katru dienu vismaz trīs mēnešus, ādas izskats ievērojami uzlabosies, turklāt magnijs savu darbiņu paveiks arī organisma iekšienē, nodrošinot ar tik ļoti nepieciešamajām minerāla rezervēm.

Trešā iespēja, kā lutināt gan ķermeni gan garu- Epsoma sāls procedūra. Epsoma sāls procedūra ir īpaša ne tikai ar Magnija sulfāta brīnumaino iedarbību. Šajā procedūrā tiek veikta arī relaksējoša ķermeņa masāža un tās ietekmē uzlabojas asinsrite, tiek atslābināts sasprindzinājums muskuļos un uzlabojas vispārējā pašsajūta, kā arī radīts iekšējs miers.

Epsoma sāli un magnija eļļu iespējams iegādāties sadaļā E-veikals, bet Epsoma sāls procedūru meklē un rezervē sadaļā SPA salons- ķermeņa procedūras.