fbpx

Relaksācija SPA namiņā (bez nakšņošanas)

Relaksācija SPA namiņā (bez nakšņošanas) / līdz 5 personām / 160 Eur

Piedāvājums tiem, kas vēlas atpūsties un pērties pirtiņās, baudīt Līga Nature SPA skrubjus un eļļas,  veicot procedūras paši. Mēs sarūpēsim nepieciešamos produktus, un Jums būs iespēja baudīt pašiem savu spa kūri.

Piedāvājumā iekļauts: tvaika pirts un malkas kurināta pirtiņa / sagatavotas slotiņas / spa ūdens / uzkodas / tēja / Līga Nature SPA ādas kopšanas līdzekļi/ relaksācija āra kublā

Namiņā Jūs gaidīsim ar kvalitatīviem lina/ kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un masāžas čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns.

Ierašanās sākot no plkst.16:00

 

 

Līga Nature SPA namiņš – tā ir lutināšana no matu galiņiem līdz papēžiem…

Relaksācija SPA namiņā (ar nakšņošanu)

Relaksācija SPA namiņā (ar nakšņošanu) – mierpilna atpūta un nesteidzīgs laiks pašiem ar sevi.

1 nakts: 2-3 pers. Eur 180,00 | 2 bērni līdz 7.g.v. var nakšņot bez papildu maksas

2 naktis: 2-3 pers. Eur 240,00 | 2 bērni līdz 7.g.v. var nakšņot bez papildu maksas

Relaksācija SPA namiņā (ar nakšņošanu) ir piedāvājums tiem, kas vēlas atpūsties un pērties pirtiņās, baudīt Līga Nature SPA skrubjus, krēmus, maskas un citus ādas kopšanas līdzekļus  veicot procedūras pašrocīgi. Mēs sarūpēsim nepieciešamos produktus, un Jums būs iespēja baudīt pašiem savu spa kūri.

Piedāvājumā iekļauts: kāju vannīte ar zālītēm / tvaika pirts un malkas kurināta pirtiņa / sagatavotas slotiņas / Līga Nature SPA ķermeņa skurbji un ķermeņa eļļas / divvientulība / laiska lūkošanās zvaigznēs āra kublā / nakšņošana romantiskajā namiņa mansardā (2 personām) / 1 atsevišķa papildu guļvieta / veselīgas brokastis / illy kafija (brokastu pasniegšanas laiks pēc izvēles 8:00-11:00) / TV

Namiņā Jūs gaidīsim ar kvalitatīviem lina/ kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un masāžas čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns. Līdzi jāņem tikai labas domas un personīgās higiēnas lietas.

Ierašanās namiņā sākot no plkst. 16:00

 

 

Līga Nature SPA namiņš – tā ir lutināšana no matu galiņiem līdz papēžiem…

Draudzeņu SPA vakars

Draudzeņu SPA vakars – mirklis sev un draudzenēm.

Bez nakšņošanas / līdz 5 personām / 160 Eur

Tie ir vakari ar aizraujošām sarunām un smiekliem vai klusas un meditatīvas relaksācijas un kopā būšanas mirkļi. Vienalga, kādu kopā būšanu izvēlaties, draudzeņu spa vakars ir iespēja pabūt kopā, atstājot ikdienas pienākumus un raizes aiz namiņa durvīm!

Baudiet namiņa pirtis un āra baļļu, Līga Nature SPA skrubjus, krēmus un eļļas draudzeņu kompānijā, 5 stundu garumā. Mēs sarūpēsim nepieciešamos produktus, un Jums būs iespēja baudīt pašām savu spa kūri.

Piedāvājumā iekļauts:  tvaika pirts un malkas kurināta pirtiņa / sagatavotas slotiņas / Spa ūdens / uzkodas / tēja / Līga Nature SPA ķermeņa skrubji / krēmi,  ķermeņa eļļas un citi ādas kopšanas līdzekļi / relaksācija āra kublā

Namiņā Jūs gaidīsim ar kvalitatīviem lina / kokvilnas dvieļiem, halātiņiem un masāžas čībām. Pieejama ķermeņa kopšanas, matu un sejas kosmētika, kā arī matu fēns.

Jūsu ērtībām rezervācijas piedāvājam izvēlēties šādos laikos:

no plkst. 16:00 līdz plkst. 21:00

no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00

no plkst. 18:00 līdz plkst. 23:00

Par katru nākamo stundu pēc rezervācijas laika, lūgsim veikt samaksu Eur 20,00 / h

Par precīzu personu skaitu, kā arī ierašanās laiku,  ja tas pēc sākotnējās rezervācijas veikšanas tiek mainīts, lūdzam informēt ne vēlāk kā līdz plkst. 10:00 iepriekšējā dienā. 

Piedāvājam arī baudīt kosmētikas ražošanas burvību Līga Nature SPA kosmētikas ražotnē. Informāciju meklējiet šeit vai zvanot uz norādīto tālruni!

Līga Nature SPA namiņš – tā ir lutināšana no matu galiņiem līdz papēžiem…

 

Tālr. rezervācijai 27090511