Lai norēķinātos par pirkumu SALONS LĪGA interneta veikalā, iespējams izmantot kādu no šiem norēķinu veidiem:

• Visa
• Mastercard
• Maestro
• Paypal

Jūsu maksājumu drošība ir mūsu galvenā prioritāte. Jūsu dati un privātā informācija tiek izmantota un glabāta tikai kodētā veidā, izmantojot pārbaudītas un pasaulē atzītas datu drošības sistēmas.

MAKSĀJUMU KARŠU PIEŅEMŠANA
Interneta veikala adrese: www.salonsliga.lv
Interneta veikalā piedāvātās preces un/vai pakalpojumi: kosmētikas līdzekļi, SPA piederumi, salona dāvanu kartes
Preču un/vai pakalpojumu piegādes/sniegšanas kārtība: Pēc pirkuma veikšanas un apmaksas, klientam prece tiek izsūtīta ar kurjerdienesta VENIPAK palīdzību nākošajā darba dienā pēc apmaksas saņemšanas.
Norēķinu kārtība (apmaksas noteikumi): Interneta veikalā, veicot pasūtījumu, klients izvēlas apmaksas veidu – norēķināties ar maksājumu karti vai pārskaitījumu. Pēc Klienta pasūtījuma saņemšanas programma automātiski nosūta apstiprinājumu uz klienta norādīto e-pastu, ar informāciju par to, ka – pēc maksājuma apstiprinājuma ar klientu sazināsies operators, informējot par precīzu piegādes dienu. Izvēloties maksāšanas metodi ar pārskaitījumu, tiek nosūtīta pavadzīme apmaksai.
Klientu servisa noteikumi: Interesējošu jautājumu gadījumā, klients ar uzņēmumu var sazināties rakstot uz e-pastu liga.naturespa@gmail.com vai zvanot pa tālruni 64224942, sūtot ziņu no mājas lapas kontaktformas vai sazinoties caur sociālajiem tīkliem.
Pasūtījuma atcelšanas, atteikšanās no apmaksātas preces/pakalpojuma un Darījuma atmaksas tiesības un kārtība:
Ja kāda iemesla dēļ internetveikalā veikto pirkumu vēlies atgriezt mums, rīkojies šādi: Prece nedrīkst būt lietota, iesaiņojums nedrīkst būt sabojāts / Tavā rīcībā ir saglabāti visi dokumenti par pirkumu un preces saņemšanu / Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – ražotājs, produktu saraksts, sastāvs, izmērs un citi būtiski parametri / Raksti uz e-pastu liga.naturespa@gmail.com , lai saņemtu atteikuma veidlapu; vienosimies kad un kur preci atgriezt / Pēc pirkuma atgriešanas pārskaitīsim iztērēto naudu uz pircēja kontu 10 dienu laikā.
Klientu un Darījumu datu aizsardzības (drošības) process: šifrētu sakaru nodrošināšanai Internetā tiek izmantots SSL (Secure Sockets Layer) protokols.
No klienta pieprasīto un Uzņēmuma datu bāzē saglabāto datu uzskaitījums (paraugs): Vārds, Uzvārds, adrese, tālrunis, epasts
Norēķinu valūta: EUR

Neskaidrību gadījumā, lūdzam sazināties ar salona administrāciju, tālr. 27090511