Kopš 2018. gada novembra ir atklāta mūsu Līga Nature SPA kosmētikas ražotne, kas atrodas gleznainā vietā – Trikātas ezera krastā. Aicinām ciemos, lai iepazītos ar krēma radīšanas mākslu un mūsu ražotnes darbu, kā arī lai uzzinātu ko jaunu par kosmētikas nozari, kosmētikas izejvielām, ēteriskajām eļļām un citām ar skaistumkopšanu saistītām tēmām.

Meistarklases piedāvājam grupām no 5 līdz 15 personām par maksu 35 €/persona. (Ne mazāk kā 5 personas vai Eur 175,00)

Meistarklases ilgums ir 2–3 stundas, tās laikā dalībniekiem piedāvājam veikt ādas kopšanas rituālu ar individuāli piemeklētu kosmētiku atbilstoši ādas tipam. Meistarklasē būs iespēja uzzināt, kā gatavo krēmu – no izejvielu sagatavošanas līdz pat emulgēšanai. Turklāt, aromātu katrs dalībnieks izvēlēsies un pievienos pats, pamatojoties uz savām iekšējām sajūtām un labpatiku. Ir zināms, ka ēteriskās eļļas ir kas vairāk kā tikai aromāts – šīs augu dvēselītes spēj ietekmēt arī mūsu psihoemocionālo stāvokli, kas pēc nepieciešamības gan uzmundrina, gan nomierina un harmonizē. 

Tālr. rezervācijai: +371 26461060 (Līga)

Atsauksmes par meistarklasi lasi ŠEIT

Meistarklasē ir iespēja savām acīm redzēt, kā top kosmētika. Sākot no izejvielu izvēles un sagataves, formulu uzbūves principiem, līdz pat emulgēšanai un iepakošanai. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties savam krēmam sev tīkamāko aromātu no mūsu vairāk nekā 100 dažādu ēterisko eļļu kolekcijas.
meistarklases
meistarklases
meistarklases