Ājurvēdas masāžas

ĀJURVĒDAS MASĀŽAS

Širodhara masāža 60 min. / Eur 45,-

Širodhara procedūras laikā tievā strūkliņā uz pieres tiek liets kumelīšu ziedu un rozmarīna ēteriskās eļļas maisījuma uzlējums. Kumelītes ziedi tikuši izmantoti jau senajā Ēģiptē pateicoties savām antiseptiskajām, brūču dziedējošām un nomierinošām īpašībām. Īpaši piemērots matiem un ādai – tā nomierina, attīra un mazina izsitumus uz ādas, mīkstina matu struktūru. Kumelīte mazinās noguruma sajūtu ķermenī un atslābinās nervu sistēmu.

Rozmarīna  svaigā un tīrā smarža lieliski stimulē smadzenes, uzlabo  atmiņu un garīgo skaidrību, palīdz pret galvassāpēm, migrēnu, nomierina nervu sistēmu, atbrīvo no garīgā noguruma un spēka izsīkuma, antidepresants,  nervus nomierinoša un tonizējoša.

Širodhara regulē harmonu fonu, palīdz pret bezmiegu, stresu, nemieru, trauksmi, depresiju, matu izkrišanu, nogurumu un padara cilvēku atsvaidzinātu un mierīgu. Šī ir viena no dziļas relaksācijas sasniegšanas tehnikām.

Procedūras iedarbība ir reflektora, temperatūra un kustība iedarbojas uz vienu no galvenajiem enerģētiskajiem punktiem, kas projicējas pieres viduslīnijā nedaudz virs uzacīm, šis punkts kontrolē vitālās enerģijas kustību, prāta stāvokli, sajūtu asumu, visu endokrīno sistēmu. Punkta aktivizēšana uzlabo koncentrēšanās spēju, prāta skaidrību, nomierina prātu, palēnina smadzeņu bioelektromagnētisko impulsu frekvenci līdz alfa ritmam (4-7 Hz), ļauj prātam fokusēties, mazinot satraukumu, depresiju, stresu, atbrīvojot no galvassāpēm, veicinot dziļu un mierīgu miegu.

Procedūras gaita: 30-40 minūtes tējas pilināšana / viegla galvas masāža / viegla sejas masāža.

Čampi galvas masāža 60 min. / Eur 45,-

Čampi masāžas iedarbība ir daudzpusīga – tā līdzsvaro un stabilizē visu cilvēka enerģētiku, tādējādi masāžas laikā klients parasti ļoti atslābinās. Šī senā indiešu masāža pazīstama jau gadu tūkstošiem un arī mūsdienās tiek plaši izmantota, lai sniegtu dziļu relaksāciju un līdzsvarotu enerģijas.

Champi sanskrita tulkojumā nozīme – piepildīšana ar enerģiju.

Masāžas laikā uzlabojas asinsrite, limfas cirkulācija un audu apgāde ar skābekli. Īpaši labus rezultātus ar šīs masāžas palīdzību var sniegt, ārstējot trauksmes un depresijas sindromus, kā arī dažādas izcelsmes galvassāpes. Šīs masāžas mazina arī muskuļu saspringumu un sāpes apkakles apvidū un plecos, veicina prāta skaidrību un domāšanu, uzlabo smadzeņu darbību un atmiņu, palielina uztveres un koncentrēšanās spējas.

Ājurvēdas masāžas Čampi laikā tiek izmantots rozmarīna, piparmētras un bazilika ēterisko eļļu kokteilis, kurš ir sniedz garīgo redzējumu un kosmisko apziņu, līdzsvaro iekšējo enerģiju, stiprina garā un raisa beznosacījuma mīlestības sajūtu sirdī. Sinerģējot visām ēteriskājām eļļām vienā maisījumā – rezultātā iegūstam daudz spēcīgāku iedarbību nekā lietojot katru atsevišķi.

Sambahanas masāža 120 min. / Eur 85,-

Šī masāža spēcīgi atslābina, mazina sasprindzinājumu, līdzsvaro organismu, dod enerģiju, atveseļo un harmonizē.

Sambahana masāža tiek veikta, stingri ievērojot enerģētiskās līnijas (nadi) un marma punktus. Tā veicina prānas enerģijas cirkulācijas uzlabošanu un došas līdzsvarošanu. Manipulācija ar marmas punktiem stimulē asinsriti un limfas plūsmu, kas savukārt nostiprina nervu sistēmu un imūnsistēmu. Sambahana ir visiedarbīgākā masāža no Indijas masāžu veidiem. Masāža uz organismu iedarbojas ne tikai fiziski, bet arī garīgā un emocionālā līmenī.

Masāža tiek veikta ar augstvērtīgām ķermeņa masāžas eļļām –  sezama un saldo mandeļu eļļu. Sezama eļļa ir bagāta ar E un K vitamīniem, minerāliem un proteīniem, kā arī omega 3 un omega 6 taukskābēm. Sezama eļļa ir piemērota visiem ādu tipiem. Tā viegli iesūcas ādā, baro un mitrina, uzlabo ādas toni un tvirtumu, apgādā ādu ar skābekli un nepieciešamajām barības vielām. Saldās mandeļu eļļas sastāvā ir E, A, B un D vitamīni un taukskābes, kas nodrošina šīs eļļas piemērotību visiem ādu tipiem. Tā padara ādu zīdainu un mīkstu.

Piedāvājam izbaudīt ekskluzīvu SPA rituālu Ājurvēdas Harmonija, kurā apvienotas ājurvēdas masāžas vienā rituālā.