Aļģu aplikācijas problēmzonām

Jūras aļģe ir ļoti īpašs augs – tai ir unikāls DNS ar spēcīgām un dzīvībai būtiskām īpašībām,  tā spēj pielāgoties pat visekstremālākajiem apstākļiem, un tas nozīmē, ka tai piemītošo dzīvības spēku var izmantot ādas šūnu atjaunošanai. Jūras aļģei piemīt unikāla saderība ar ādu, jo bioloģiskā sastāva ziņā tā ir ļoti līdzīga cilvēka asins plazmai. Pateicoties līdzīgajai ūdens un sāļu koncentrācijai, jūraszāļu sastāvā esošās minerālvielas un dzīvībai svarīgos elementus iespējams viegli transportēt dziļi ādas šūnās – turklāt pareizajās devās un nevainojamā saderībā ar ādu un ķermeni. Procedūrai piemīt detoksicējoša un remineralizējoša iedarbība, tā izcili novērš tūsku un celulītu un nostiprina ķermeņa kontūru. Aļģes ir speciāli žāvētas un iestrādātas pulverī, sajaucot tās ar ūdeni, tiek aktivizētas aktīvās vielas.

Procedūras gaita: problēmzonu skrubēšana / aļģu aplikācijas / ietīšana / relaksējoša galvas, sejas, pēdu vai roku masāža (pēc izvēles) / problēmzonu iekrēmošana ar tonizējošu emulsiju vai karsējošu ingvera gelu / tējas rituāls

Ādas izskata uzlabojumi redzami un pašsajūta uzlabojas jau pēc 1-2 procedūrām, taču, lai efekts būtu ilglaicīgs un āda gluda ilgāku laiku, nepieciešams procedūru veikt kursa veidā. Kursa apjoms ir no 5 līdz 10 procedūrām, atkarībā no sākotnējā ādas stāvokļa.

Procedūras ilgums 60 min / Eur 31,00