Anti age un liftinga procedūras sejai

Anti age un liftinga procedūras sejai palīdz uzlabot vispārējo ādas stāvokli, to laikā tiek veiktas liftinga masāžas ar anti age iedarbības kosmētiku.

Anti age un liftinga procedūras sejai*     

 

Vienota procedūru sistēma 5 IN 1                        90 min / eur 45                       120 min / eur 50

Procedūra sejas ādas elastībai, izlīdzināšanai, atjaunošanai, liftingam

Iekļauts: Dimantu mikrodermabrāzija + augstspiediena skābekļa procedūra + elektroporācija un radiofrekvence + sildoša masāža ar nefrīta kristālu + krio masāža. Attīrīšana, tonizēšana, 5in1 aparātprocedūras, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

 

Vakuuma – fitness masāža sejai un dekoltē     

60 min / eur 35                       90 min / eur 40                       120 min / eur 45

Procedūra atjauno un atveseļo kapilāru tīklu, kā rezultātā šūnas saņem pilnvērtīgu barošanu, uzlabojas sejas ādas turgors un krāsa, atjaunojas kolagēna un elastīna līmenis. Tiek pacelts sejas ovāls, izlīdzinātas, mazinātas krunciņas, uzlabojas limfas attece un sejas āda atgūst veselīgu mirdzumu.Vakuuma- fitness procedūras izpilda kursa veidā. Procedūru skaitu nosaka speciālists atkarībā no ādas stāvokļa

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, vakuuma-fitness masāža, maska, iekrēmošana,

 

Aroma liftinga masāža sejai

45 min / eur 32

Anti age un liftinga procedūras sejai, lai gūtu lielāku efektu, ieteicams kombinēt savā starpā.

Spēcīga, modelējoša sejas masāža dabīgo ādas atjaunošanās procesu stimulācijai. Masāža veicina vielmaiņas aktivizēšanos, attīra ādu, uzlabo asinsriti, uztur muskuļu tonusu, ievērojami palēnina ādas novecošanu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, manuāla liftinga masāža ar ēteriskajām eļļām, iekrēmošana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības)

Ikdienas sejas kopšanai iespējams iegādāties Līga Nature SPA ar mīlestību radīto kosmētiku, meklējiet šeit!

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!