Sejas kopšanas procedūras

Veicot klasiskās vai aparātu kosmetoloģijas procedūras, rūpīgi tiek izvēlēti katrai procedūrai nepieciešamie produkti un aktīvās vielas. Mūsu sejas kopšanas speciālisti procedūras veic, izmantojot Līga Nature SPA dabīgu aktīvo kosmētiku. Lai veiktu tieši  Jums piemērotāko sejas kopšanas procedūru, mūsu kosmētiķi procedūras sākumā novērtēs Jūsu sejas ādu un piedāvās tādu procedūru, kas piemērota tieši Jums.

KLASISKĀ KOSMETOLOĢIJA

 

SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA ATBILSTOŠI ĀDAS TIPAM / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00 / 120 min Eur 40,00

Šī procedūra ir paredzēta sausai / normālai /  jutīgai / jaukta tipa vai taukainai ādai. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, procedūras laikā tiek izmantoti kosmētiskie līdzekļi atbilstoši ādas tipam. Šī klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

AHA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00

Sweet Skin System profesionālajā līnijā izstrādāti preparāti ķīmiskā pīlinga procedūrām uz α un β skābju – glikolskābes, mandeļskābes, salicilskābes un pienskābes – bāzes kompleksā ar aktīviem antioksidantiem. Tie paredzēti dažāda tipa ādai, lai risinātu katra pacienta konkrētās problēmas – ādas jutīgumu, pinnes, hiperpigmentāciju un novecošanu.  Procedūras laikā tiek izmantoti profesionālie Sculptura peel un Sweet Skin System pīlingi.

MITRINOŠA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00

Lai saglabātu jaunību un skaistumu, sejas ādu ir nepieciešams intensīvi mitrināt. Ādai, kurā ir optimāls mitruma līmenis, labi izskatās un ir aizsargāta. Tā spēj pretoties stresam un nogurumam. Mitrinošas sejas procedūras laikā jūsu āda tiek dziļi mitrināta, un pēc procedūras tā ir veselīga un starojoša.

ANTI STRESS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 90 min Eur 33,00

Anti-stress sejas procedūra mazina stresa simptomus, atjauno un mitrina ādu. Kosmētiskās masāžas laikā tiek atjaunots ādas tonuss, un sejas mīmika atslābinās, savukārt smalkie ēterisko eļļu aromāti atjauno harmonijas un miera izjūtu. Lielisks rezultāts ir redzams jau uzreiz. Sagaidāmais efekts: uzlabota ādas struktūra / attīrīta āda / izlīdzinātas sīkās krunciņas / samazinājusies pigmentācija / tiek stimulēta kolagēna un elastīna izstrādāšanās ādā. Ievērojams efekts no procedūras saglabājas līdz divām nedēļām.

EKSPRESS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA / 30 min Eur 15,00

Mūsdienās, milzīgās aizņemtības un steigas dēļ, nereti trūkst laika sevis kopšanai, tādēļ express sejas procedūra ir lielisks kompromiss – parūpēties par savu izskatu un paspēt laikus paveikt visu iecerēto.

ATJAUNOJOŠA / MITRINOŠA SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRA AR DZINTARSKĀBES PĪLINGU UN ĀBOLU CILMES ŠŪNU MASKU / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00

Pīlings maigi noloba ādu un paātrina epidermas atjaunošanos. Salīdzinājumā ar AHA skābēm, šim pīlingam nav nepieciešama neitralizācija. Glikolskābes delikātās iedarbības dēļ to var pielietot pat ļoti sausas un hiperjutīgas ādas gadījumā. Pīlingam ir intensīvi mitrinoša iedarbība, tas veicina aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos un pateicoties tam samazinās ūdens iztvaikošana no ādas virsmas. Botāniskās ābolu cilmes šūnas atjauno, aizsargā un veido jaunas kolagēna šķiedras, kas atbild par sejas ādas stāvokli kopumā. Tās satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām ir unikāla īpašība veicināt ādas reģenerāciju intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Maskas sastāvā ir fito proteīni, peptīdi, antioksidanti, tā formē un izlīdzina ādu un ir inovatīvs biotehnoloģisks pretnovecošanās risinājums.

 

APARĀTU KOSMETOLOĢIJA

 

SEJAS ATJAUNOJOŠĀ MASĀŽA AR PROF.V.NAZAROVA BIOSTIMULATORU / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00

Sejas muskuļu un audu biomehāniska simulācija, kuras laikā sejas, kā arī kakla garenšķiedru muskuļi tiek stimulēti ar intensīvu, patīkamu vibrāciju, kas veido jaunas muskuļu un pat nervu šūnas. Šī procedūra trenē sejas muskulatūru un uzlabo smadzeņu asinsriti, veicina pašsajūtas uzlabošanos un paaugstina sejas ādas elastību , kā arī piešķir tai veselīgu izskatu, mazina vecuma grumbiņas, stiprina matus un uzlabo redzi.

DIMANTU MIKRODERMABRĀZIJA / 60 min Eur 28,00

Maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu, kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību.

ULTRASKAŅAS PROCEDŪRA SEJAI / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00

Ultraskaņas masāža ir aparātu metode, kuras pamatā ir augstfrekvenču skaņas svārstību iedarbība. Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, ļenganas ādas lifitingam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, pēc aknes rētu novēršanai. Sejas ultraskaņas masāžas sistemātiska veikšana paātrina limfas un asins cirkulāciju, paaugstina audu elastību un hidratāciju, noņem tūsku un muskuļu spazmas, izlīdzina rētas, baktericīdi iedarbojas uz ādu. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas izpaužas kā manāms liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

DARSONVALIZĀCIJA / 60 min Eur 28,00 / 90 min Eur 33,00

Darsonvāla ierīce visbiežāk tiek lietota, veicot sejas tīrīšanas procedūras. Strāvu iegūst ar speciālu aparātu un ārstējamai vietai pievada ar kondensatora elektrodu (stikla caurule ar metāla uzgali iestiprināšanai elektroda turētājā), ko lēni bīda pa ādu. No elektroda uz ādu pārlec sīkas dzirksteles, kas kairina ādas receptorus un rada patīkamu durstīšanas sajūtu, jūtams arī neliels siltums. Procedūra paplašina asinsvadus, mazina spazmas, regulē asinsvadu sienu tonusu, uzlabo audu barošanos, mazina sāpes, niezi, veicina brūču dzīšanu. Darsonvāls uzlabo ādas vielmaiņu, paaugstina tās elastību un kavē grumbu veidošanos. Šai procedūrai piemīt arī sāpes un niezi mazinošs efekts. Pateicoties darsonvāla pretiekaisuma iedarbībai, šo procedūru veiksmīgi izmanto nelielu ādas iekaisumu ārstēšanā. Pēc tīrīšanas un darsonvalizācijas kosmētiķis uzklās masku, kas nomierinās ādu, noņems iekaisumu un bagātīgi mitrinās un pabaros ādu.

VIENOTA PROCEDŪRU SISTĒMA, KAS APVIENO PIECAS EFEKTĪVAS PROCEDŪRAS VIENĀ / 90 min Eur 40,00 / 120 min Eur 45,00

  • Dimantu mikrodermabrāzija- maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūra piegādā šūnām skābekli, atjauno kolagēnu un elastīnu,kā arī uzlabo limfātiskās sistēmas darbību.
  • Augstspiediena skābekļa procedūra- piegādā 90% tīra skābekļa tieši ādai, novēršot skābekļa deficītu un novecošanās pazīmes. Rezultātā palielinās ādas blīvums, uzlabojas ādas tonuss un sejas ādas krunciņas kļūst mazāk redzamas.
  • Elektroporācija un radiofrekvence- fizikāls process, kas palielina ādas audu caurlaidību, veicina īslaicīgu elektroporu veidošanos un intradermālu kosmētisko vielu ievadīšanu dziļākajos ādas slāņos. Tā ir viena no visefektīvākajām un modernākajām metodēm medicīnā un kosmetoloģijā, ar kuras palīdzību bez jebkādiem ādas bojājumiem tiek ievadītas lielmolekulāras bioloģiski aktīvas vielas dziļākajos ādas slāņos. Metodes pamatā ir impulsu elektroterapijas metode, kas augstas frekvences un zemas intensitātes elektrisko impulsu iedarbībā ievada šūnā aktīvās vielas. Veicot elektroporāciju, atkarībā no ādas stāvokļa tiek pielāgota dažādu aktīvo vielu izmantošana- koenzīms Q10, C vitamīns, Glikoīns, Ektoīns, Zīda proteīns, Zaļās tējas ekstrakts, Hialuronskābe u.c.
  • Sildoša masāža ar nefrīta kristālu- paātrina šūnu atjaunošanos, stimulē kalogēna veidošanos un pastiprina aktīvo vielu iedarbību.
  • Krio masāža nomierina ādu, nostiprina sejas ovālu.

Procedūras noslēgumā viegla manuāla sejas masāža, maska ar ābolu cilmes šūnām un hialuronskābi.

Efekts: sejas āda kļūst elastīgāka, gludāka un veselīgāka, āda izlīdzinās. Atjaunošanās procesi kļūst aktīvāki.

Kontrindikācijas: grūtniecība / neiroloģiskas slimības / sirds patoloģijas / kardiostimulatora vai lielu metāla protēžu esamība / ādas slimības / patoloģisku audu jaunveidojumi