Aromterapijas masāža

AROMTERAPIJAS MASĀŽA

60 min. / Eur 45,-          90 min. / Eur 65,-          120 min. / Eur 85,-

Aromterapijas masāžas pamatā ir relaksējoša masāža, kas tiek veikta ar ēterisko eļļu maisījumiem.

Dabas dziednieciskais spēks caur ēteriskajām eļļām, normalizē visas organisma funkcijas, uzlabo fizisko un emocionālo stāvokli.
Kaut arī ēteriskās eļļas un augu ekstrakti ir tikuši izmantoti jau gadsimtiem ilgi, to pielietošana mūsdienās ir kļuvusi īpaši aktuāla. Viens no veidiem, kā izjust ēterisko eļļu sniegtās priekšrocības ir aromātiski – ieelpojot, atkarībā no ēteriskās eļļas struktūras – tās dod signālus smadzenēm un līdz ar to rada uzmundrinošas, pacilājošas vai nomierinošas sajūtas.
Masāžas laikā ēteriskās eļļas tiek lietotas kopā ar bāzes eļļu, kas paildzina ēterisko eļļu iedarbību, ļauj tām uzsūkties caur ādu un vienlaicīgi mitrina to.

Uzmundrinošā aromterapijas masāža

Masāžā tiek izmantota eļļas maisījums, kura pamatā ir apvienotas trīs tonizējošas, spēcinošas un atsvaidzinošas iedarbības ēteriskās eļļas – rozā greipfrūts, sarkanais apelsīns un saldais apelsīns.
Psiholoģiskā līmenī šis ēterisko eļļu kokteilis labvēlīgi iedarbojas uz nervu sistēmu – mazina aizkaitinājumu, pastiprina noturību pret stresu un ceļ pārliecību par saviem spēkiem, veicina vēlmi darboties fiziski un garīgi.
Rozā greipfrūta saldā smarža lieliski kontrastē ar apelsīnu rūgtenumu, radot patīkamu vasaras sajūtu telpā un uz ādas. Gan apelsīnu ēteriskās eļļas, gan greipfrūta ēteriskā eļļa ir ļoti labi pretiekaisuma līdzekļi, antiseptiķi ar antibakteriālu iedarbību. Antiseptiķi palīdz uzlabot iekaisušas ādas stāvokli. Āda kļūst – svaiga, gluda un iegūst veselīgi sārtu toni.

Nomierinošā aromterapijas masāža

Lai atbrīvotos no ikdienas steigas un nomierinātu ne tikai ķermeni, bet arī prātu un gūtu dvēseles zāles, noteikti jāizbauda nomierinošā aromterapijas masāža. Tās pamatā ir vienas no spēcīgākajām terapeitiskajām ēteriskajām eļļām – tās dziedina dvēseli un atver sirdi.
Vīraks balansē trauksmes sajūtu organismā, nomierina centrālo nervu sistēmu un mazina stresu. To noteikti papildina angelikas saknes ēteriskā eļļa ar savu dievišķo pieskārienu, palīdzot uztvert augstākas frekvences un veicinot garīgo skaidrību. Savukārt, rožkoks mazina depresiju un skumjas.
Kopumā masāža nomierina nervu sistēmu, uzlabo hormonālo sistēmu, novērš muskuļu krampjus, attīra organismu un izvada toksīnus, kā arī atjauno ādu un reģenerē šūnas.

Enerģētiski atjaunojošā aromterapijas masāža

Jau gadsimtiem ilgi Indijā tiek izmantotas enerģētiski piepildītas ēteriskās eļļas. Esam apvienojuši trīs spēcīgas un garīgi harmonizējošas ēteriskās eļļas vienā veselumā, lai sniegtu maksimālu atslābumu prātam un piepildītu to ar jaunu enerģijas lādiņu.
Jau izsenis sandalkoks ir ticis uzskatīts par spēcīgu afrodīziju. Sandalkoks līdzsvaro mīlestības sajūtu, enerģētiski piepilda ar garīgo redzējumu, paaugstina vibrācijas un reizē ar savu skaisto aromātu nomierina domas.
Palo Santo koks iedvesmo radošumam, nesot mīlestību un veiksmi, enerģētiski attīra un dziedina, pateicoties savām mistiskajām spējām, pasaulē tiek godāts kā svētais koks.
Šīs abas ēteriskās eļļas papildina vīraks – palēninot un padziļinot elpošanu, radot iekšējo mieru un saplūšanu ar sevi. Neatkarīgi no kultūras un reliģijas, vīraks ir galvenā eļļa, kura tiek izmantota meditācijai, saiknei starp Zemi un Debesīm, kā arī relaksācijas terapijai. Vīraka ēteriskā eļļa līdzsvaro, aizsargā no ļaunuma un dāvā augstāku kosmisko apziņu.
Kopējais aromātu siltums un dziļums padarīs masāžu meditatīvu, vibrāciju paaugstinošu un atslābinās prātu, ļaujoties miegam.

Izbaudīt afrodiziaka masāžas eļļu iespējams arī ikdienā, iegādājies to ŠEIT!

Veicot rezervāciju, lūdzam norādīt vēlamo aromterapijas masāžas veidu!