Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras

Atjaunojošās sejas kopšanas procedūras dziļi mitrinās un pabaros ādu, uzlabojot vispārējo ādas stāvokli.

ATJAUNOJOŠĀS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS*     60 min. / Eur 40,-          90 min. / Eur 45,-    

Dimantu mikrodermabrāzija

Maigi atbrīvo sejas ādu no epidermas virsējās kārtas daļiņām un vienlaicīgi stimulē asinsriti. Procedūras laikā šūnām tiek piegādāts skābeklis, veicinot kolagēna un elastīna atjaunošanos, kā arī tiek uzlabota limfātiskās sistēmas darbība.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, dimantu mikrodermabrāzija, masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Ultraskaņas procedūra sejai

Ultraskaņa veic audu masāžu šūnu līmenī, aktivizējot bioķīmiskus procesus ādā. Sejas ultraskaņas masāžu pielieto grumbu un krunciņu samazināšanai, tvirtumu zaudējušas ādas liftingam, dubultzoda likvidēšanai, piņņu ārstēšanai, kā arī aknes izraisītu rētu novēršanai. Pēc ultraskaņas sejas masāžas seansiem kolagēna izstrāde dziļajos ādas slāņos paaugstinās par 30%, kas vizuāli izpaužas kā sejas ādas liftings un grumbu tīkla izlīdzināšanās.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, ultraskaņas terapija, masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Atjaunojoša un mitrinoša sejas kopšanas procedūra ar dzintarskābes pīlingu un ābolu cilmes šūnu masku

Intensīvi mitrinoša procedūra, kas veicina ādas aizsarglipīdu slāņa atjaunošanos, tādā veidā mazinot ūdens iztvaikošanu no ādas virsmas. Botāniskās ābolu cilmes šūnas atjauno, aizsargā un veido jaunas kolagēna šķiedras, kas atbild par sejas ādas stāvokli kopumā. Tās satur līdzīgu ģenētisko informāciju kā cilvēka šūnas, un tām piemīt unikāla īpašība – veicināt ādas reģenerāciju, intensīvi stimulējot šūnu dalīšanos. Maskas sastāvā ir fito-proteīni, peptīdi, antioksidanti. Maska formē un izlīdzina ādu, un ir uzskatāma par inovatīvu biotehnoloģisku pretnovecošanās risinājumu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, dzintarskābes pīlings, ābolu cilmes šūnu maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Mezoporācija

Mezoporācija ir bezadatu mezoterapija (analogs mezoterapijai). Procedūra notiek bez injekcijām – ar elektrisko impulsu palīdzību ādā ievada aktīvo vielu kompleksu. Elektriskie impulsi atver ādā kanālus, caur kuriem tiek ievadītas aktīvās vielas uz ādas dziļākiem slāņiem.
Bez sāpēm un blaknēm ir tūlītēji redzami un ilgtspējīgi ādas kvalitātes uzlabojumi – efektīva krunciņu izlīdzināšana, veselīgāka un viendabīgāka āda, piešķirot tai jauneklīgāku izskatu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, aktīvo vielu kompleksa ievadīšana ar mezoporācijas ierīci, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

 

Sejas kopšanai ikdienā iesakām lietot Līga Nature SPA dabīgo kosmētiku, iegādājies to ŠEIT!

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!