Sezonālais SPA rituāls. Brūkleņu un Ābolu SPA.

Sezonālais SPA rituāls – Brūkleņu un Ābolu SPA 90 min / Eur 48,-

Rudens sajūtām / Organisma relaksācijai / Ādas maigumam

Brūkleņu un Ābolu SPA rituāls apvieno sevī rudeni, harmoniju un vitamīnu devu ķermenim.

Mūs iedvesmo dabas spēks, tāpēc šajā rudenī piedāvāsim baudīt rudenīgas smaržas un gūt Latvijas dabas enerģiju brūkleņogās un ābolu smaržās. Kopā veidojot saldi rūgtenu vitamīnu avotu, Brūkleņu un Ābolu SPA nodrošina spēkpilnu garu ķermenim

Esam apvienojuši divas Latvijas dabas garšas vienā. Brūklenes ir bagātīgs A, C, E, B vitamīnu avots, kā arī brūkleņogām piemīt baktēriju iznīcinošas un pretiekaisuma īpašības. Savukārt, ābols darbojas kā antioksidants un bagātina mūsu organismu ar C vitamīna devu.

Maigs brūkleņu ogu un cukurniedru cukura pīlings ļaus atbrīvot organismu no nelabvēlīgām vielām. Tas dziedēs un tonizēs ādu – gūstot atsvaidzinošas un zīdainas ādas efektu. Relaksējoša ķermeņa masāža ar ābolu masāžas eļļu ļaus aizmirst ikdienas steigu un atbrīvot ķermeni no saspringuma, uzlabos asinsriti un padarīs ādu maigāku un mitrinātāku.

Masāžas eļļas pamatā ir saldo mandeļu eļļa, kura papildinās procedūru ar savām augstvērtīgajām īpašībām – tā ir vieglas konsistences, ātri iesūcas ādā un baro ādu. Mandeļu eļļā ir augsts E, A, B un D vitamīnu saturs un taukskābes, kas nodrošina šīs eļļas piemērotību visiem ādas tipiem.

Procedūras noslēgumā sejas kopšanas procedūra – sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Informācija par SPA salons Līgā piedāvātajām SPA kūrēm skatīt šeit!

Procedūras gaita: pilns ķermeņa pīlings ar brūkleņu ogām un cukurniedru cukura skrubi/relaksējoša ķermeņa masāža ar ābolu aromātu/sejas kopšanas procedūra.

Lai rudens buķete būtu pilnīga – lutināsim garšu kārpiņas ar vitamīniem bagātu un veselīgu brūkleņu tēju.