Dzērveņu SPA rituāls

Dzērveņu SPA rituāls 120 min. / Eur 85,-

Organisma atjaunošanai / Labsajūtai / Ādas mirdzumam un veselībai / Mieram

Ziemeļu dārgums dzērvene ir neaizvietojams antioksidantu, vitamīnu un mikroelementu avots. Svaigu dzērveņu un cukurniedru cukura ķermeņa skrubis un maska atjaunos un pabaros ādu, bet ķermeņa masāža ar saldo dzērveņu eļļu ļaus nodoties dziļai relaksācijai. Dzērveņu SPA rituāls radīts, lai vairotu mieru un harmoniju, ļaujoties pilnīgai ķermeņa un gara lutināšanai.

Atslābinošs pēdu rituāls piena vannā ļaus sagatavoties mierpilnām sajūtām rituāla laikā. Pilns ķermeņa pīlings un svaigu dzērveņu un cukurniedru cukura ķermeņa maska attīrīs ādu, tā būs zīdaina un maiga. Lai dzērveņu pīlinga un maskas efektu pastiprinātu, tiks veikta ietīšanas procedūra, kuras laikā iespējams izbaudīt sejas procedūru.

Procedūras noslēgumā pilna ķermeņa relaksējoša masāža ar saldo dzērveņu masāžas eļļu. Āda būs mitrināta, mirdzoša un prāts mierīgs, ķermenis atslābināts.

Rituāla gaita: kāju pelde putu vannā un viegla pēdu masāža / ķermeņa pīlings un svaigu dzērveņu-cukurniedru cukura maska ķermenim / ķermeņa ietīšanas procedūra / sejas masāža / relaksējoša ķermeņa masāža ar dzērveņu masāžas eļļu.

Rituāla noslēgumā pasniegsim veselīgu dzērveņu-ingvera dzērienu.