Fito Aroma labsajūtas rituāls

Līga Nature SPA radīts aromātu un sajūtu rituāls, kas apvieno dabas spēku un enerģiju, kas slēpjas augos, un SPA profesionāļu darbu, kā rezultātā Jūsu āda kļūst smaržojoša un attīrīta, prāts mierīgs, bet pašsajūta lieliska! Īpašs baudījums ir masāža ar augu sainīšiem- pindām, kas sevī slēpj vasaras pilnbriedā ievāktu augu, ziedu un zālīšu spēku, kā arī garšaugu esenci- mundrumam, ādas veselībai, tonusam un mirdzumam.
• Kāju pelde zālīšu vannā un viegla pēdu refleksomasāža
• Garšaugu pīlings ķermenim
• Fito Aroma masāža ķermenim ar pindām un kumelītes, zaļās tējas masāžas eļļu
• Fito Aroma sejas/dekoltē procedūra- attīrīšana, pīlings, viegla masāža un iekrēmošana

Garšas kārpiņu lutināšanai pasniegsim gardu Fito Aroma dzērienu…

Fito Aroma garšaugu pīlinga sastāvā ir ekskluzīvs garšaugu maisījums, kas gatavots no rīsu pulvera un aromātiskām garšvielām ar izcilām īpašībām- ingvers, kardamons, kurkuma, krustnagliņas, muskatrieksts, zemes mandele, smaržīgie pipari, koriandrs un kanēlis. Šis maisījums lieliski sasilda ķermeni un palīdz attīrīt ādu.
Rituālā iekļautā Pindu masāža tiek veikta ar ārstniecības augu sainīšiem, kuri sastāv no linu maisiņos sakarsētiem Latvijā audzētiem ziediem un zāļu tējām. Augu sainīši tiek sakarsēti, samērkti siltā aromeļļā un ar tiem tiek masēts viss ķermenis. Šī masāža neitralizē negatīvo enerģiju, uzlabo pašsajūtu, noņem sasprindzinājumu, uzlabo vielmaiņu, veicina asins cirkulāciju, līdzsvaro iekšējo enerģiju.
Fito Aroma sejas procedūras pamatā ir 5000 gadu seni skaistuma noslēpumi. Ārstniecības augi, ēteriskās eļļas un māli atbrīvo ādu no toksīniem, mitrina, pabaro un tonizē to.

Rituāla ilgums 120 min