Fito Aroma labsajūtas rituāls

Fito Aroma Labsajūtas rituāls 120 min / Eur 65,-

Iekšējās enerģijas līdzsvarošanai / Vielmaiņas uzlabošanai / Mundrumam / Ādas tonusam

Fito Aroma Labsajūtas rituāls ir Līga Nature SPA radīts aromātu un sajūtu rituāls, kas apvieno dabas spēku un enerģiju, kas slēpjas augos, un SPA profesionāļu darbu.

Jūsu āda kļūs smaržojoša un attīrīta, prāts mierīgs, bet pašsajūta lieliska!

Īpašs baudījums ir masāža ar augu sainīšiem – pindām, kas sevī slēpj vasaras pilnbriedā ievāktu augu, ziedu un zālīšu spēku, kā arī garšaugu esenci. Fito Aroma SPA rituāls sniegs mundrumu, ādai piešķirs veselīgu toni, tā mirdzēs un būs zīdaina.

Fito Aroma garšaugu pīlinga sastāvā ir ekskluzīvs garšaugu maisījums. Tas gatavots no rīsu pulvera un aromātiskām garšvielām ar izcilām īpašībām. Ingvers, kardamons, kurkuma, krustnagliņas, muskatrieksts, zemes mandele, smaržīgie pipari, koriandrs un kanēlis – kopā šis maisījums lieliski sasilda ķermeni un attīra ādu.

Ietīšanas procedūras laikā garšaugu maisījuma skrubis – aktīvi iedarbosies uz ādu, kā maska – tā būs barota, mīksta un izsildīta. Kamēr ķermenis baudīs ietīšanas procedūru, tikmēr tiks veikta sejas kopšanas procedūra.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Rituālā iekļautā ķermeņa masāža tiek veikta ar ārstniecības augu sainīšiem. Augu sainīši sastāv no linu maisiņos sakarsētiem Latvijā audzētiem ziediem un zāļu tējām. Augu sainīši tiek sakarsēti, samērkti siltā aromeļļā un ar tiem tiek masēts viss ķermenis, tie nomierinās, izsildīs muskulatūru un locītavas. SPA rituāls sniegs latviskas smaržas un ļaus pieskarties dabas dziedinošajam spēkam. Šī masāža neitralizē negatīvo enerģiju, uzlabo pašsajūtu, noņem sasprindzinājumu, uzlabo vielmaiņu, veicina asins cirkulāciju, līdzsvaro iekšējo enerģiju.

Procedūras gaita: kāju pelde zālīšu un piena vannā, viegla pēdu masāža / garšaugu pīlings ķermenim / ķermeņa ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra – sejas ādas attīrīšana, tonizēšana un iekrēmošana / Fito Aroma masāža ķermenim ar zāļu maisiņiem – pindām / tējas rituāls un gaisīga uzkoda.