Fito Aroma labsajūtas rituāls

Fito Aroma Labsajūtas rituāls 120 min. / Eur 85,-

Iekšējās enerģijas līdzsvarošanai / Vielmaiņas uzlabošanai / Mundrumam / Ādas tonusam

Līga Nature SPA radīts aromātu un sajūtu rituāls, kas apvieno dabas augos mītošo spēku, enerģiju un SPA meistaru prasmīgās rokas. Jūsu āda kļūs smaržojoša un attīrīta, prāts mierīgs, bet pašsajūta lieliska!

Īpašs baudījums ir masāža ar augu sainīšiem pindām, kas sevī slēpj vasaras pilnbriedā ievāktu augu, ziedu un zālīšu spēku. Fito Aroma SPA rituāls sniegs mundrumu, ādai piešķirs veselīgu toni tā mirdzēs un būs zīdaina.

Fito Aroma garšaugu pīlinga sastāvā ir ekskluzīvs garšaugu maisījums. Tas gatavots no rīsu pulvera un aromātiskām garšvielām ar izcilām īpašībām. Ingvers, kardamons, kurkuma, krustnagliņas, muskatrieksts, zemes mandele, smaržīgie pipari, koriandrs un kanēlis kopā šis maisījums lieliski sasilda ķermeni un attīra ādu.

Ietīšanas procedūras laikā garšaugu pīlinga maska aktīvi iedarbosies uz ādu – tā būs sasildīta, pabarota un mīkstināta.

Ķermeņa ietīšanas procedūras laikā varēsiet baudīt sejas kopšanas procedūru sejas attīrīšanu ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšanu ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un vieglu sejas masāžu ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Rituālā iekļautā ķermeņa masāža tiek veikta ar ārstniecības augu sainīšiem. Tie sastāv no linu maisiņos sakarsētiem Latvijas augu ziediem un pļavu zālītēm. Augu sainīši tiek uzkarsēti, iemērkti siltā aromeļļā un tālāk izmantoti pilna ķermeņa masāžā, kas nomierina, izsilda muskulatūru un locītavas. Fito Aroma SPA rituāls ļaus izbaudīt Latvijas pļavas zālīšu aromātu un pieskarties dabas dziedinošajam spēkam. Šī masāža neitralizē negatīvo enerģiju, noņem sasprindzinājum, uzlabo pašsajūtu, veicina vielmaiņu un asins cirkulāciju, līdzsvaro iekšējo enerģiju.

Rituāla gaita: kāju pelde zālīšu un piena vannā / viegla pēdu masāža / garšaugu pīlings ķermenim / ķermeņa ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra sejas ādas attīrīšana, tonizēšana un krēma uzklāšana / Fito Aroma masāža ķermenim ar zāļu maisiņiem pindām / tējas rituāls un viegla uzkoda.