Injekciju procedūras sejai

Injekciju procedūras sejai ir bioloģiski aktīvu vielu ievadīšanas ādā ar mikroinjekcijas palīdzību. Pirms izvēlaties injekciju procedūru sejai, konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu par procedūru izvēli un iedarbību.

Mezoterapija                40 min / eur 40-55

Injekciju procedūras sejai nozīmē, ka notiek bioloģiski aktīvu un ādai vitāli nepieciešamu vielu (hialuronskābes, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu) ievadīšana ādas virsējā un vidējā slānī ar mikroinjekciju palīdzību, kas notiek izmantojot īpaši smalku adatu. Mezoterapija aktivizē ādas šūnu vielmaiņas procesus un veicina ādas struktūras, elastības un tonusa uzlabošanos. Injekciju mezoterapijas procedūras izpilda tikai kursa veidā.

Procedūru skaitu nosaka speciālists atkarībā no ādas stāvokļa

Ieteicams: ādas atjaunošanās procesu aktivizācijai nogurušai ādai ar pirmajām novecošanās pazīmēm

 

Biorevitalizācija                       40 min / eur 100

Injekciju procedūras sejai ir estētiskās medicīnas injekciju metode, ar kuras palīdzību tiek atjaunots hialuronskābes deficīts ādā, piešķirot tai jaunas, veselas ādas mirdzumu un elastīgumu. Metodes galvenais uzdevums ir ādas virsējo slāņu bagātināšana ar hialuronskābi, kas ir identiska mūsu organismā esošajai hialuronskābei, kas ir dabīga ādas sastāvdaļa. Procedūras izpilda tikai kursa veidā. Procedūru skaitu nosaka speciālists atkarībā no ādas stāvokļa

Ieteicams: ādas hidrobalansa atjaunošanai, ādas elastības paaugstināšanai, dabisko ādas atjaunošanās procesu aktivizācijai, virspusēju grumbiņu korekcijai, dermas stiprināšanai, fotonovecošanās pazīmju mazināšanai.

Hialuronskābi iespējams lietot arī ārīgi uz sejas ādas, kā hialuronskābes serumu, piedāvājumu meklējiet šeit!

 

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā – Līga Nature SPA.