Intensīvās sejas kopšanas procedūras

Intensīvās sejas kopšanas procedūras intensīvi mitrina sejas ādu un uzlabo sejas ādas stāvokli. Konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu, lai izvēlētos Jums piemērotas intensīvās sejas kopšanas procedūras.

INTENSĪVĀS SEJAS KOPŠANAS PROCEDŪRAS*   60 min. / Eur 40,-          90 min. / Eur 45,-

Procedūras sejas ādas stāvokļa uzlabošanai

Intensīvi mitrinoša sejas kopšanas procedūra

Procedūras laikā jūsu āda tiek dziļi mitrināta, un pēc procedūras tā ir veselīga, gludāka un starojoša.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, mitrinoša maska, hialuronskābes preparāta-seruma uzklāšana un/vai krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Intensīvā DETOX sejas kopšanas procedūra

Līdzsvaro ādas taukainumu, dziļi attīra, mitrina un sašaurina poras. Piemērota kombinētai un taukainai sejas ādai.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, darsonvalizācija (pēc nepieciešamības), sejas un dekoltē masāža, detox maska, mitrinoša seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Intensīvā ANTI STRESS sejas kopšanas procedūra

Nomierinoša sejas kopšanas procedūra jutīgai, kairinātai, apsārtušai un kairinātai sejas ādai.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, maigs pīlings, sejas un dekoltē masāža, nomierinoša maska, nomierinoša seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Intensīvā sejas kopšanas procedūra vīrietim

Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam un vajadzībām attīroša, mitrinoša, atjaunojoša. Procedūrā izmantota Līga Nature SPA kosmētika, kas speciāli izstrādāta vīrieša ādas kopšanas vajadzībām.
Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, sejas un dekoltē masāža, maska, seruma un krēma uzklāšana.

 *Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā Līga Nature SPA.

Sejas kopšanai ikdienā iesakām lietot Līga Nature SPA kosmētikas līdzekļus, iegādājies tos ŠEIT!