Karsto akmeņu masāža

Karsto akmeņu masāža ir sena Austrumu masāža jeb akmens terapija.

Akmeņiem piemīt dziednieciskas īpašības – katra akmens vidū ir kristāls un katram no tiem piemīt sava dvēsele. Masāža notiek ar karstiem bazalta akmeņiem, kuri ļauj panākt dziļu relaksāciju. Bazalta akmeņi ir veidojušies vulkāna izvirdumos, magmai sacietējot. Akmens, kurš dzimis zemē, noslīpēts ar ūdeni, ieguvis saules un vēja enerģiju piešķir masāžai savu maģiju un enerģētisko vērtību. Akmens, tas ir dabas un kosmosa enerģijas avots.

Akmeņi iedarbojas uz organismu ar savu enerģētisko strāvojumu.

Bazalta akmeņu siltums pārnes siltumu un enerģiju vairāk, nekā to var masāža ar rokām. Pirms masāžas akmeņus sasilda speciālā sildierīcē no 50-60 grādiem, ņemot vērā klienta individuālo temperatūras sajūtu. Masāžā lieto dažāda izmēra neapstrādātus akmeņus, tos mainot un piemērojot dažādām ķermeņa daļām – mugurai, kaklam, sejai, rokām, kājām, pirkstiem. Ar lielākajiem akmeņiem masē muguru un kājas, ar mazākajiem – pirkstus, kaklu, seju.

Karsto akmeņu masāža mazina sāpes, muskuļu krampjus, mīkstina audus, regulē sirds, asinsvadu un nervu sistēmas, darbojas pret stresu, kā arī izsilda ķermeni. Viena kustība ar akmeņiem atsver sešas parastās masāžas kustības, iedarbojoties uz dziļākiem muskuļaudiem un sniedz dziļu relaksāciju, mieru un atjaunošanos.

Pēc katras masāžas akmeņi tiek gremdēti jūras sāls ūdenī un skaloti tekošā ūdenī, lai tos maksimāli attīrītu no svešas enerģijas un, lai tos no jauna uzlādētu – tie tiek izlikti saulītē, lai tie uzņem jaunu un pozitīvu enerģiju.

Procedūras gaita: pilna ķermeņa relaksējoša masāža ar karstajiem akmeņiem / express sejas kopšanas procedūra (pēc izvēles) / tējas rituāls.

Divu stundu relaksējošu ķermeņa procedūru klāsts pieejams arī šeit!

Masāžas ilgums 120 min. / Eur 85,-