Klasiskā kosmetoloģija

Klasiskā kosmetoloģija ietver sejas kopšanas procedūras atbilstoši sejas ādas tipam. Konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu par Jums piemērotāko sejas ādas kopšanas procedūru.

Ekspress sejas  kopšanas procedūra*  30 min. / Eur 25,-

Ekspress sejas kopšanas procedūrā iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, mitrināšana, sejas un dekoltē masāža.

Sejas kopšanas procedūra atbilstoši ādas tipam*  60 min. / Eur 40,-

Paredzēta sausai / normālai /  jutīgai / jaukta tipa vai taukainai ādai. Lai iegūtu vislabāko rezultātu, procedūras laikā tiek izmantoti kosmētiskie līdzekļi atbilstoši ādas tipam. Klasiskā kosmetoloģija ir klasiska sejas kopšanas procedūra, kas nodrošina lielisku izskatu un pašsajūtu.

Sejas kopšanas procedūrā iekļauts: sejas ādas attīrīšana, tonizēšana,  pīlings, mitrināšana (barošana), sejas un dekoltē masāža, ādas tipam atbilstoša seruma un/vai krēma uzklāšana (pēc nepieciešamības), uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Vairāk par sejas kopšanas procedūru iespējām un veidiem, meklējiet šeit!

Visas sejas kopšanas procedūras veic profesionāli skaistumkopšanas speciālisti. Sejas procedūrās tiek izmantota dabīga, organiska sejas kopšanas kosmētika, radīta ar mīlestību tepat Latvijā Līga Nature SPA.

Par sejas kopšanu ikdienā un piemērotu kosmētikas izvēli Jūsu ādas tipam, kā arī, lai noteiktu savu ādas tipu konsultējieties ar savu skaistumkopšanas speciālistu.

*Apmeklējot 10 sejas kopšanas procedūras neierobežotā laika periodā un sakrājot 10 zīmogus, dāvinām Līga Nature SPA kosmētiku 20 eur vērtībā!