Klasiskā masāža topošai māmiņai

Klasiskā masāža topošai māmiņai 60 min. / Eur 45,-

Deviņus mēnešus divas sirdis pukst vienā ritmā..

Grūtniecība ir satraucošs un prieka pilns brīdis ikvienas sievietes dzīvē. Tās laikā topošās māmiņas piedzīvo dažādas izmaiņas ķermenī un garstāvoklī. Bērniņa ienākšana pasaulē ir milzīga atbildība, tāpat arī grūtniecība ir atbildīgs brīdis. Tāpēc īpaši svarīgi ir mazināt topošās māmiņas uztraukumu un palutināt ķermeni.  Topošo māmiņu masāža palīdzēs atrast līdzsvaru, kā arī uzlabot pašsajūtu un harmonizēt prātu.

Klasiskā masāža topošai māmiņai ir veids, kā saglabāt sievišķīgu skaistumu un vienoties kopīgā sirds ritmā ar bērniņu. Pateicoties pieskārienu spēkam un enerģētikai mazulītis nomierinās un izjūt savu māmiņu.

Masāžām piemīt maģiska iedarbība – tās spēj nomierināt, relaksēt pēc garas dienas un atjaunot enerģijas plūsmu ķermenī. Māmiņu masāža palīdz mazināt spriedzi mugurā, kā arī mazina kāju un roku pietūkumu, mazina sāpes muskuļos, veicina asinsriti un venozo atteci, kā arī nomierina domas un uzlabo garastāvokli, sniedz pozitīvas emocijas.

Lutinošā un maigā māmiņu masāža ietver sevī īpaši izstrādātas un praksē pārbaudītas, pilnīgi drošas masāžas metodes. Tā ir maiga limfodrenāžas un citu masāžas tehniku kopums, kas īpaši pielāgots sievietēm, kas gaida bērniņu.

Regulāra un pareiza atslābināšanās un relaksācija, ko sniedz māmiņu masāža, palīdzēs topošai māmiņai sajusties īpašai un lutinātai. Laiks pie mums būs lieliska atpūta un iespēja veltīt laiku tikai sev un bērniņam.

Rūpēs par māmiņas un mazulīša veselību, procedūru ieteicams baudīt, sākot no 14. nedēļas.

Domājot par māmiņas un mazulīša ādas maigumu, ar sirds siltumu radīti Līga Nature SPA produkti – šī sviests un masāžas eļļa īpaši mazulīša miedziņam un ādiņas kopšanai.