Limfodrenāžas masāža

Limfodrenāžas masāža jau vairākus gadus ir viena no neatņemamām procedūrām, lai cīnītos ar celulītu un smaguma sajūtu kājās. Pēc garas darba dienas var izjust venozās atteces problēmas.

Kā arī ik dienas organismā uzkrājas toksīni, kas var pazemināt imunitāti, radīt celulītu un maisiņus zem acīm, pasliktināt ādas stāvokli vai tās krāsu, veidot uztūkumus. Viens no efektīgākajiem veidiem kā to visu novērst ir limfodrenāžas masāža, jo tā izkustina limfu un palīdz tai vieglāk nonākt līdz tās attīrīšanas vietai, atbrīvo limfvadus. Pēc šīs masāžas rodas līdzsvars visās orgānu sistēmās un ķermenis harmonizējas.

Limfodrenāža ir lielisks veids kā aktivizēt organisma fizioloģiskos procesus, tāpēc nereti šī procedūra tiek ieteikta cilvēkiem pie dažāda veida slimībām – gan ārstēšanas, gan rehabilitācijas procesā. Limfodrenāžas masāžas rezultātā uzlabojas vielmaiņa un veselības stāvoklis – samazinās tūska, tiek novērsta liekā šķidruma uzkrāšanās, mazinās nogurums, organisms tiek nomierināts, harmonizēts un no organisma tiek  izvadīti kaitīgie vielmaiņas galaprodukti – toksīni.

Limfodrenāžas masāža ar savu mierpilno masāžas tehniku, ļauj pilnībā atbrīvot ķermeni.

Masāža patīkami pārsteigs ar to kā uzlabojas pašsajūta – jau pēc pirmās seansa reizes kājās ir jūtams vieglums un ir lidojuma sajūta. Šī masāža ir viena no patīkamākajām procedūrām cīņā pret celulītu, pārējās masāžas iedarbojas dziļāk, aizskarot dziļākos audus. Limfodrenāža uz ķermeni iedarbojas ar mierīgām roku kustībām.

Masāžu ieteicams izmantot kursa veidā 8 – 10 reizes.

Ja esat nolēmuši izmēģināt, der atcerēties, ka ne visi drīkst apmeklēt šo procedūru. Ja jums ir tromboflebīts, sirds mazspēja vai kāda cita hroniska mazspēja, limfodrenāža jums nebūs atļauta.

Lai uzlabotu ādas tonusu, iesakām limfodrenāžas masāžu apvienot ar citām formu koriģējošām un attīrošām ķermeņa procedūrām. Meklējiet šeit!

Procedūras ilgums 90 min / Eur 50,-