SPA rituāls No matu galiņiem līdz papēžiem

Organisma atjaunošanai / Labsajūtai / Ādas mirdzumam un veselībai / Mieram

No matu galiņiem līdz papēžiem SPA rituāls ir neaizmirstams aromterapijas baudījums, kas ietver divu stundu lutināšanu, ķermeņa un gara atjaunošanu. Pēc rituāla āda būs gluda, zīdaina un maiga, bet prāts – mierīgs, rāms un līdzsvarots. Ļaujies labsajūtai! Rituāls īpaši izstrādāts sievietēm, kas vēlas atgūt mieru ikdienas steigā un atjaunot savus iekšējos enerģijas resursus, kā arī uzlabot kopējo pašsajūtu un izskatu.

120 min Eur 100 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā Eur 200

Ķermeņa saspringums visātrāk mazinās siltuma ietekmē, tāpēc, lai sagatavotu ādu un prātu rituālam, sākumā piedāvājam ķermeņa sasildīšanu infrasarkanajā pirtī. Dabīgais svīšanas process ķermenim patīkamā temperatūrā nodrošina ādas attīrīšanos un atjaunošanos.

Šokolādes, piparmētras un cukurniedru cukura skrubis ķermenim  patīkami atsvaidzinās un attīrīs ādu. Relaksējoša pilna ķermeņa masāža ļaus pilnībā atslābināties un mazinās stresu, āda būs maiga un prāts viegls. Pilnīgai ķermeņa un prāta harmonijai procedūras noslēgumā sejas kopšanas procedūra.

Procedūras gaita: pēdu rituāls putu vannā un vieglu pēdu masāžu / infrasarkanā pirtiņa / pilns ķermeņa pīlings ar šokolādes, piparmētras un cukurniedru cukura skrubi / relaksējoša un aromātiska putu vanna / nomierinoša masāža ķermenim ar šokolādes un piparmētras masāžas eļļu / sejas kopšanas procedūra / tējas rituāls