Notievēšanas saites

NOTIEVĒŠANAS SAITES   60 min. / Eur 45,-

Krio jeb aukstās notievēšanas saites

Krio ietīšanas procedūras laikā kapilāri un asinsvadi saraujas, bet asins un limfa aiztransportē šlakvielas un toksīnus uz  izvadorgāniem. Aukstā jeb krio ietīšana īpaši ieteicama, ja ir tūska, nogurums, smagums kājās, kā arī kā reabilitācija pēc vēnu aterosklerozes. Atvēsinošie geli, kas tiek izmantoti ietīšanas procedūras laikā, paaugstina ādas tonusu un veicina notievēšanu, nostiprina kapilāru sieniņas un paātrina limfodrenāžu.

Ķermeņa koriģējošo saišu krio līnija piesūcināta ar augsti aktīvām sastāvdaļām ženšeņu, arnikas ekstraktu, gingko biloba ekstraktu, kosas ekstraktu un mentolu.

Cell jeb karstās notievēšanas saites

Kofeīns un citas aktīvās vielas karsto notievēšanas saišu sastāvā paātrina asinsriti, tā samazinot tauku šūnu apjomu ārējos ādas slāņos. Tas palīdz ne vien iegūt kāroto ķermeņa siluetu, bet arī uzlabot ādas stāvokli un izskatu. Ādu nogludina un izlīdzina tās tekstūru, ļaujot tai justies tvirtākai un gludākai.

Ķermeņa formu koriģējošo saišu cell līnija piesūcināta ar augsti aktīvām sastāvdaļām kofeīnu, guarāna ekstraktu, gotu kola ekstraktu, kumelītes ekstraktu.

Ietīšanas procedūras laikā tiek veikta sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras gaita: problēmzonu sausā skrubēšana / ietīšana saitēs / relaksējoša sejas un galvas masāža vai roku masāža (pēc izvēles) / tējas rituāls.