SPA rituāls Okeāna dārgumi

SPA rituāls „Okeāna dārgumi” 120 min / Eur 65,-

Organisma attīrīšanai / Atjaunošanai / Relaksācijai / Ādas tonizēšanai

Okeāna dārgumi ļaus iegrimt okeāna dzelmē, kurā aizvien slēpjas dārgumi, kuru labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu ir neizmērojama.

Aļģes ir bagātas ar mikroelementiem un minerālvielām, galvenā to iedarbība ir organisma attīrīšana.

Šī procedūra atslābina nervu sistēmu, mazina muguras un locītavu sāpes. Tā veicina liekā šķidruma un toksisko vielu izvadīšanu no organisma, uzlabo asins apgādi un ādas elastību.

Aļģu ietīšana aktivizē un piesātina ar skābekli asins un limfas cirkulāciju. Tiek uzlabota šūnu vielmaiņa un samazinās tauku nogulsnējumi, stimulēti sviedru dziedzeri un izvadīti toksīni, kā arī atjauno un remineralizē organismu. Aļģu ietīšanas procedūra palīdz mazināt celulītu, tūsku, padara stingrāku ādu, novērš pūtīšu rašanos un stiprina organisma imunitāti un palīdz novājēt.

Procedūras sākumā uz ķermeņa tiek smidzināta magnija eļļa, kura nodrošina minerālvielu balansu ķermenī un veicina šūnu atjaunošanos, atbrīvo no spazmām un muskuļu sāpēm. Tam seko pīlinga procedūra ar trīs sāļu – jūras, epsoma un himalaju –  skrubi, tas patīkami atsvaidzinās un attīrīs ādu. Lai aktivizētu un pastiprinātu aļģu iedarbību, aļģu aplikācijas tiek klātas pāri sāls skrubim. Tam seko ietīšanas procedūra, lai pastiprinātu aļģu iedarbību uz organismu.

Ķermeņa ietīšanas procedūras laikā sejas kopšanas procedūra – attīrīšana, tonizēšana, sejas iekrēmošana.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras noslēgumā pilna ķermeņa masāža ar citrona-timiāna ķermeņa masāžas eļļu. Masāža mazina muskuļu un nervu saspringumu, atslābina un attīra ādu, iedarbojas ar tonizējošu efektu.

Procedūras gaita: magnija eļļas smidzināšana / ķermeņa pīlings ar jūras, magnija, epsoma sāls maisījumu un citrona-timiāna ēterisko eļļu kokteili / spirulīna un jūras aļģu maskas aplikācijas / ietīšanas procedūra / sejas kopšanas procedūra – attīrīšana, tonizēšana, viegla masāža un iekrēmošana / ķermeņa masāža ar tonizējošu, ādu nostiprinošu un izlīdzinošu citrona, timiāna masāžas eļļu / tējas rituāls.

 

Īpašai ķermeņa lutināšanai pēc procedūras par papildus samaksu piedāvājam baudīt svaigas spirulīnas- ingvera dzērienu (Eur 2,50).  Šī spirulīna ir ar unikālu uzturvērtību, tā satur lielu daudzumu antioksidantus, kas kavē novecošanās procesus. Spirulīna satur arī visas neaizvietojamās aminoskābes, dzelzi, B grupas vitamīnus, E vitamīnu un provitamīnu A. Tai nav specifiskas garšas un smaržas, turklāt šī spirulīna tiek audzēta tepat Latvijā, īpaši izveidotos bioreaktoros, kas nodrošina 100% produkta tīrību un augsto kvalitāti.

Pasūti dzērienu, veicot rezervāciju vai pirms procedūras!