SPA rituāls Okeāna dārgumi

Organisma attīrīšanai / Atjaunošanai / Relaksācijai / Ādas tonizēšanai

 

Okeāna dzelmē vēl aizvien slēpjas dārgumi, kuru labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu ir neizmērojama. Aļģes ir bagātas ar mikroelementiem un minerālvielām, galvenā to iedarbība ir organisma attīrīšana.
Procedūras laikā tiek veiktas aļģu aplikācijas termosegā un ēterisko eļļu masāža. Aļģu ietīšana aktivizē un piesātina ar skābekli asins un limfas cirkulāciju, uzlabo šūnu vielmaiņu un samazina tauku nogulsnējumus, stimulē sviedru dziedzerus un izvada toksīnus, atjauno un remineralizē organismu. Aļģu ietīšanas procedūra palīdz ne tikai mazināt celulītu, tūsku, padara stingrāku ādu, novērš pūtīšu rašanos, bet arī stiprina organisma imunitāti un palīdz novājēt.

  • Ķermeņa pīlings ar epsoma sāls, jūras sāls maisījumu un kadiķu ēterisko eļļu maisījumu- mazina muskuļu un nervu saspringumu, atslābina un attīra ādu. Iedarbojas tonizējoši un sagatavo ādu, lai tā saņemtu maksimāli daudz mikroelementu un minerālvielas no aļģu aplikācijām
  • Spirulīnas un jūras aļģu maskas aplikācijas
  • Ķermeņa masāža ar tonizējošu, ādu nostiprinošu un izlīdzinošu kadiķu masāžas eļļu
  • Sejas kopšanas procedūra- attīrīšana, pīlings, maska, viegla masāža un iekrēmošana

Šī procedūra atslābina nervu sistēmu, mazina muguras un locītavu sāpes, veicina liekā šķidruma un toksisko vielu izvadīšanu no organisma, uzlabo asins apgādi un ādas elastību.

120 min Eur 65,00