Jaunums! Radiofrekvences RF liftinga procedūra sejai

Radiofrekvences RF liftinga procedūra sejai ir šūnu stimulācija ar radiofrekvenču palīdzību. Pielietojot kontrolējamo dziļu audu iesildīšanu – atjaunojas kalogēna izstrāde, samazinās grumbiņas, palēninās ādas novecošanās procesi. Āda atjaunojas dabiskā ceļā un kļūst tvirta ar izteiktu liftinga efektu. Ādas atjaunošanas process balstās uz šūnu stimulāciju. Procedūras darbības laikā ādas audi tiek izsildīti līdz noteiktai temperatūrai (parasti audu temperatūra paaugstinās par 6-7 grādiem). Līdz ar to dermas iesildīšana stimulē kolagēna izstrādi un nodrošina atjaunināšanās efektu, savukārt kolagēna un elastīna sintēze samazina grumbu dziļumu un no kolagēna šķiedrām formējas ādas karkass, nodrošinot liftinga efektu.

Āda atgūst svaigo un mirdzošo izskatu, uzlabojas mikrocirkulācija, limfas attece, pazūd krunciņas, notiek fibroblastu un neokolagēna veidošanās. Procedūra nav invazīva un nav traumatiska, sniedz tūlītēju efektu, to var apvienot ar citām procedūrām. Pēc radiofrekvences procedūras āda kļūst tvirta ar izteiktu liftinga efektu.

Iekļauts: attīrīšana, tonizēšana, pīlings, RF liftings, maska, seruma un krēma uzklāšana, uzacu korekcija un skropstu krāsošana (pēc nepieciešamības).

Kam šī procedūra ir piemērota?

Procedūra piemērota cilvēkiem ar grumbām, acīmredzamu ādas novecošanos (saules, stresa, smēķēšanas iedarbības rezultātā). Cilvēkiem kam ir samazināts ādas tonuss un pastāv kontūru izmaiņas.

Kontrindikācijas (kam procedūra nav piemērota):

Grūtniecība, onkoloģiskas saslimšanas, somatiskas saslimšanas, laktācijas periods, kardiostimulatora esamība, individuāla strāvas nepanesība, epilepsija, herpes, ādas iekaisumi, metāliski implanti apstrādes zonā, infekciju slimības, apsārtumi apstrādājamajā zonā

90 min. / Eur 55,-