Reflektorā masāža pēdām

Reflektorā masāža pēdām ir masāžas tehnika, kas balstīta neiroloģiskajā saiknē. Tā pastāv starp pēdas zonām un iekšējiem orgāniem. Izdarot uzspiedienu uz šīm pēdas zonām, tiek radīts pozitīvs, stimulējošs efekts uz organisma attiecīgo zonu.

Sens ķīniešu sakāmvārds vēsta, ka smaids cilvēkam sākas no pēdām. Tā ir patiesība, jo laimīgas pēdas – dvēseli var redzēt starojam jau no tālienes.

Refleksoloģijas pamatā ir uzskats, ka ķermenis ir sadalīts desmit gareniskās zonās. Ja tā vidusdaļā no kāju pirkstgaliem līdz galvai novelk iedomātu vertikālu līniju, tad piecas zonas atrodas pa labi no šīs līnijas un piecas pa kreisi. Visi orgāni un struktūras, kas atrodas vienā zonā, ir savstarpēji saistītas. Ķermeņa labo pusi pārstāv labās pēdas virsma, bet kreiso  kreisās pēdas virsma. Katrs no orgāniem atspoguļojas uz savas pēdas, piemēram, sirds — uz kreisās, bet aknas — uz labās pēdas.

Procedūras sākumā tiek veikts attīrošs trīs  sāļu – epsoma, jūras un himalaju – skrubis ar timiāna un citrona aromātu, sāls fiziski attīrīs ādas atmirušās šūnas un enerģētiski atbrīvos no negatīvās enerģijas, kas ir uzkrāta.

Reflektorā masāža pēdām apvienojumā ar enerģētiski atjaunojošu masāžas eļļu sniedz harmoniju visam ķermenim, nomierina prātu un sniedz relaksējošu masāžas baudījumu. Procedūras nobeigumā pēdām tiek uzklāts krēms ar tējas koka ēterisko eļļu. Krēma sastāvā ir barojošs šī sviests, augstvērtīgā džodžobas sēklu eļļa un mīkstinošais bišu vasks, kas dziļi baros ādu un padarīs to mīkstu.

Pēc kursa uzlabojas organisma funkcionālās spējas, asinsrite, nervu sistēmas darbība un miega kvalitāte. Mazinās spriedze un uzlabojas stāja.

Procedūras gaita: pīlings pēdu zonai ar timiāna un citrona sāls skrubi / reflektorā pēdu masāža / pēdu krēma uzklāšana / tējas rituāls.

Procedūras ilgums 60 min. / Eur 45,-