Romantiskais labsajūtas rituāls pārim

Romantiskai atpūtai divatā / Relaksācijai / Īpašiem mirkļiem / Ķermeņa un gara lutināšanai / Karaliskām izjūtām

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir īpaši domāts tiem, kuriem mīļotais cilvēks ir vissvarīgākais cilvēks, ar kuru ir vēlme kopā pamosties un pavadīt košus dienas mirkļus, bet vēlā vakarā skaitīt krītošas zvaigznes un aizmigt cieši blakus ar smaidu uz lūpām…

120 min Eur 200 / 2 personām vienlaicīgi, vienā telpā

Nav nozīmes tam, vai šis ir jūsu pirmais mīlestības piedzīvojums, vai esat jau gadiem ilgi viens otram blakus, romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir iespēja atpūsties kopā. Rituāla laikā atjaunosiet enerģiju, spēkus un uzlabosiet labsajūtu, baudot viens otra klātbūtni.

Iesākumā sagatavosim ādu pīlinga procedūrai, ļaujot divatā sasildīties infrasarkanajā pirtiņā. Siltuma ietekmē āda un tās audi tiek izsildīti līdz pat 4 cm dziļumā. Tam sekos patīkama ādas attīrīšana ar sāls un putu ķermeņa pīlingu, kas bagātināts ar aromātisku un juteklisku rožu ēterisko eļļu.

Pēc ķermeņa attīrīšanās, baudīsiet divvientulības mirkli aromātiskā rožu putu vannā.

Pēc vannas, rožu aromāta un rožu ziedlapiņu ieskauti, izbaudīsiet relaksējošu pilna ķermeņa masāžu ar rožu eļļu un sejas kopšanas procedūru noslēgumā.

Rituāla gaita: kāju pelde rožu-putu vannā un viegla pēdu masāža / divvientulība infrasarkanā pirtiņā / pilns ķermeņa rožu putu pīlings / relaksējoša ķermeņa masāža ar rožu eļļu / sejas kopšanas procedūra.

Tējas rituāls divatā un salds pārsteigums garšas kārpiņu lutināšanai.