Romantiskais labsajūtas rituāls pārim

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim 150 min / Eur 165,-

Romantiskai kopā būšanai / Relaksācijai / Īpašiem mirkļiem / Ķermeņa un gara lutināšanai / Karaliskām izjūtām

Romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir īpaši domāts tiem, kuriem vissvarīgākais ir mīļotais cilvēks. Mīļotais cilvēks ar kuru gribas kopā pamosties, pavadīt košus dienas mirkļus. Mīļotais cilvēks ar kuru vēlā vakarā skaitīt krītošas zvaigznes un aizmigt cieši blakus ar smaidu uz lūpām…

Vienalga, vai šis ir jūsu pirmais mīlestības piedzīvojums, vai arī gadiem ilgi jau esiet kopā, romantiskais labsajūtas rituāls pārim ir iespēja relaksēties kopā. Rituāla laikā atjaunosiet enerģiju, spēkus un uzlabosiet labsajūtu, turklāt esot blakus viens otram visu rituāla laiku.

Iesākumā ļausim ādai sagatavoties pīlinga procedūrai, ļaujot divatā sasildīties infrasarkanajā pirtiņā, āda tiek izsildīta līdz 4 cm. Tam sekos patīkama ādas attīrīšana ar trīs sāļu – jūras, himalaju, epsoma – rožu pīlingu.

Varēsiet baudīt atslābināšanos divvientulībā aromātiskā piena vannā.

Rožu aromāta un rožu ziedlapiņu ieskauti, baudīsiet relaksējošu pilna ķermeņa masāžu ar rožu eļļu un noslēgumā sejas kopšanas procedūra.

Sejas kopšanas procedūra – sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem – pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras laikā izmantotos sejas produktus ar rožu aromātu, iespējams aplūkot šeit!

Procedūras gaita: kāju pelde rožu piena vannā un viegla pēdu masāža / divvientulība infrasarkanā pirtiņā / pilns ķermeņa rožu pīlings ar jūras, himalaju un epsoma sāls maisījumu / relaksējoša ķermeņa masāža ar rožu eļļu / sejas kopšanas procedūra.

Tējas rituāls divvatā un salds pārsteigums garšas kārpiņu lutināšanai…