Rudens ogu SPA rituāls

Sezonālais rudens ogu  SPA rituāls  – Pīlādžu un dzērveņu SPA  90 min. / Eur 65,-

Šo rudens SPA rituālu raksturo vitamīnu pārbagātība un SPA meistaru profesionālās rūpes par ādas, ķermeņa un gara atjaunošanos. Šis ir mirklis, kad apstājas laiks un var atļauties ļauties labsajūtai un pateikties ķermenim par visām pieredzēm, ko tas ļāvis piedzīvot.

Rituāla gaita: pīlādžogu un dzērveņu, cukurniedru cukura ķermeņa skrubis, relaksējoša ķermeņa masāža ar  masāžas eļļu, tējas rituāls.

 

Rudens ogu  SPA rituāls tiek veikts, izmantojot tikai dabīgas izejvielas

SPA rituālā izmantotās izejvielas- ķermeņa skrubi un masāžas eļļu radījusi Līga Nature SPA profesionālā kosmētikas ražošanas komanda un tās sastāv no 100% dabīgām, sertificētām izejvielām. To sastāvā nav alergēnu un jebkādu citu sintētisku un kairinošu vielu.

Relaksējoša masāža ir maiga, ritmiska un nomierinoša. Tajā izmanto maigus un glāstošus masāžas tehnikas paņēmienus. Stresu un satraukumu mazinošā masāža pozitīvi iedarbojas uz visu organismu: noņem trauksmes sajūtu, uzlabo asinsriti, normalizē limfas atteci un uzlabo organisma spēju atjaunot spēkus. Vairāk par masāžas pozitīvo ietekmi uz pašsajūtu un veselību lasi šeit. 

Aktuāls no 20.09.23 līdz 30.11.23