Rudzu maizes un rudzupuķes SPA rituāls

Rudzu maizes un rudzupuķes SPA rituāls 120 min. / Eur 85,-

Mieram / Relaksācijai / Izteikti latviskam sajūtu un aromātu baudījumam

SPA rituāls sniegs Latvijas maizes spēka enerģiju, rudzu lauku mieru un rudzupuķu siltumu. Rudzu maizes aromāts,  rudzu puķes skaistums, medū un kliņģerīšu ziedos esošie mikroelementi un vitamīni ir neizmērojama Rudzu maizes un rudzupuķes SPA rituāla bagātība. Ziemeļvidzemes lauku ekoloģiskie produkti padarīs SPA rituālu neaizmirstamu.

Rudzu maizes un medus pīlinga maska ļaus izbaudīt rudzu maizes enerģiju un tās maigumu uz ādas. Kliņģerītes tējas uzlējumam piemīt pretiekaisuma un ādu nomierinoša iedarbība. Āda tiks intensīvi attīrīta un sagatavota ietīšanas procedūrai.

Ķermeņa ietīšanas  laikā termoefekts pastiprinās pīlinga maskas iedarbību uz ādu un tās dziļākajiem slāņiem. Siltuma ietekmē atvērsies ādas poras un ļaus organismam uzņemt vērtīgās miecvielas un vitamīnus. Āda kļūs maiga, gluda un starojoša.

Ķermeņa ietīšanas procedūras laikā baudīsiet sejas kopšanas procedūru sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras noslēgumā relaksējoša pilna ķermeņa masāža ar barojošu un aromātisku rudzupuķu eļļu, kuras pamatā ir saldo mandeļu eļļa ar vieglu konsistenci.

Rituāla gaita: kāju pelde rudzupuķu piena vannā un viegla pēdu masāža / rudzu maizes, medus un kliņģerīšu maisījuma ķermeņa pīlings / ietīšanas procedūra ekoloģiskā pīlingā maskā / relaksējoša visa ķermeņa masāža ar rudzupuķu ķermeņa masāžas eļļu / sejas kopšanas procedūra – sejas tonizēšana, maska, viegla masāža un krēma uzklāšana.

Pēc procedūras mierīga relaksācija ar rudzupuķu tēju un rudzu maizes uzkodām.