Rudzu maizes un Rudzupuķes SPA rituāls

Rudzu maizes un Rudzupuķes SPA rituāls 120 min / Eur 65,-

Mieram / Relaksācijai / Izteikti latviskam sajūtu un aromātu baudījumam

Rudzu maizes un Rudzupuķes SPA rituāls sniegs Latvijas maizes spēka enerģiju.

Ienesīs rudzu lauku mieru un rudzupuķu siltumu. Rudzu maizes aromāts,  rudzu puķes skaistums, medū un kliņģerīšu tējā esošie mikroelementi un vitamīni ir neizmērojama Rudzu maizes un rudzupuķes SPA rituāla bagātība. Ziemeļvidzemes lauku ekoloģiskie produkti padarīs SPA rituālu neaizmirstamu.

Rudzu maizes un medus pīlings ļaus izbaudīt rudzu maizes enerģiju un tās maigumu uz ādas. Kliņģerītes tējas uzlējumam piemīt pretiekaisuma un ādu nomierinoša iedarbība. Āda tiks intensīvi attīrīta un sagatavota ietīšanas procedūrai.

Ķermeņa ietīšanas procedūra pīlingu pastiprinās ar termofekta palīdzību, pīlings iedarbosies uz ādu kā maska. Siltums atvērs poras un uzņems vērtīgās miecvielas un vitamīnus. Āda kļūs maigāka, gludāka un starojošāka, tikmēr tiks veikta sejas kopšanas procedūra.

Sejas attīrīšana ar nomierinošām rožu putām, sejas ādas tonizēšana ar atsvaidzinošu apelsīnu ziedu ziedūdeni un viegla sejas masāža ar barojošu apelsīnu un vaniļas krēmu. Krēma sastāvs bagātināts ar džodžobas eļļu, šī un kakao sviestu, zīda peptīdiem, kā arī izciliem antioksidantiem- pūķgalves un smiltsērkšķu lapu ekstraktiem. Sejas āda būs attīrīta, pabarota un mirdzoša.

Procedūras noslēgumā relaksējoša pilna ķermeņa masāža ar barojošu un aromātisku rudzupuķu eļļu, kuras pamatā ir saldo mandeļu eļļa ar vieglu konsistenci.

Procedūras gaita: kāju pelde rudzupuķu piena vannā un viegla pēdu masāža / rudzu maizes, medus un klinģerīšu uzlējuma pilns ķermeņa pīlings / ietīšanas procedūra ekoloģiskā pīlingā – maskā / sejas kopšanas procedūra – sejas ādas attīrīšana, tonizēšana un iekrēmošana / relaksējoša visa ķermeņa masāža ar rudzupuķu ķermeņa masāžas eļļu.

Pēc procedūras mierīga relaksācija ar rudzupuķu tēju un rudzu maizes uzkodām.